2024.04. 09.

Győzelmi kényszerben a házigazda

Éles a hajrá az angol negyedik vonalban. Ma a Werxham nem hibázhat. Fotó: pixabay.com

Wrexham - Crawley Town 2024. április 09., kedd, 20:45, Labdarúgás - Angol Liga 2.

KÉRJÜK, SEGÍTSD A MUNKÁNKAT ÉS A TIPPMEZŐRE VAGY ERRE A FELIRATRA KATTINTVA, REGISZTRÁLJ A MEGÚJULT TIPPMIXPRÓRA AHHOZ, HOGY JÁTSSZ! KÖSZÖNJÜK!

• A Wrexham 76 pontjával a 2., egyenes ágon való feljutást érő helyen tanyázik. A hátralévő négy mérkőzéséből háromszor otthon léphet pályára, tartania kell tehát a tempót, mert mögötte nagyon szoros a tabella. Az együttes összességében jó passzban van, utolsó négy bajnokijából hármat behúzott. Saját közönsége előtt kifejezetten erős, 14-3-3, ehhez 50-23-as találati mutató párosul.
  • A Crawley is motivált lesz, hiszen számára tét a play off. Most a 7. 65 ponttal - ezt a pozíciót meg kellene őriznie a hajrában. Az együttes vendégként is veszélyes ellenfél, hiszen pluszban van a statisztikája (10-3-8), és a gólkülönbsége is (33-31). Két nyertes meccsel a háta mögött érkezik a rangadóra - ezeken a találkozókon 8-szor volt eredményes.
  • A Wrexham hazai pályán félelmetes, ma izgalmas, gólokat hozó meccsen maradnak otthon a pontok!