2024.03. 23.

Jó formában az együttesek!

Az angol negyedik vonalban ma a Tranmere a Crawley Town alakulatát fogadja. A vendégek még reménykedhetnek a play offban. Fotó: pixabay.com

Tranmere - Crawley Town 2024. március 23., szombat, 16:00, Labdarúgás - Angol Liga 2.
KÉRJÜK, SEGÍTSD A MUNKÁNKAT ÉS A TIPPMEZŐRE VAGY ERRE A FELIRATRA KATTINTVA, REGISZTRÁLJ A MEGÚJULT TIPPMIXPRÓRA AHHOZ, HOGY JÁTSSZ! KÖSZÖNJÜK!

• A Tranmere pocsékul kezdte a bajnokságot, november közepéig a tabella alsó szekciójában szerepelt, aztán magára talált a gárda, és most már a középmezőny tagja. 50 pontos, így kiesési gondja biztosan nem lesz, sőt ha jól hajrázna, még egy play-off-pocízió is összejöhetne az együttesnek. Az alakulat most is egész jó periódusban van, négy meccs veretlen, ebből hármat behúzott. Saját közönsége előtt 11-2-6-os sort produkált, ami azért nem hangzik rosszul.
  • A Crawley Town 56 egységet zsebelt be eddig, a rájátszás elérhető közelségben van, ehhez folytatnia kellene azt a sorozatot, amelyet február közepén kezdett: az azóta eltelt időszakban csak egy vereséget szenvedett, két győztes csata után legutóbb a listavezetővel remizett hazai pályán. Vendégségben 7-3-8-as statisztika áll a neve mellett, 22-29-es gólkülönbséggel.
  • Szeptemberben, fordított felállásban 3-2-re nyert az akkor házigazda - ma is a gólokra fókuszálunk, várhatóan mindkét háló megzörren majd!