2022.01. 04.

Növelné előnyét a házigazda

Az angol negyedik vonalban ma a listavezető otthon bizonyíthat. Fotó: pixabay.com

Forest Green - Exeter, 2022.01.04. 20:45, Labdarúgás, Angol Liga 2.

• A házigazda 21 fellépésen 47 egységet gyűjtött, így magabiztosan vezeti a Legue II tabelláját. A társulat őrült meccsel zárta az óévet (Oldham, 5-5), majd simán nyert újévkor. Otthonában (is) erős, mérlege 7-1-2. A védelme az egyik a legjobb az osztályban, mindösszesen 20-szor zördült meg a hálójuk. A bajnokságban a fomájukra nem lehet panasz, ha ma nyernek, tobább növelik előnyüket.
  • Az Exeter a play offra hajt, jelenleg 33 pontjával a 8. helyet foglalja el a táblázaton. Igen ám, de mély gödörben van a társulat: november vége óta nem ünnepelt győzelmet, sorozatban négy tétmeccset buktak el. Idegenben nem egyszerű őket legyőzni, ezt a 3-5-3-as statisztikájuk is bizonyítja. Ami viszont kiemelendő, hogy október végén diadalmaskodtak legutóbb a túrákon.
  • A Forest Green jó formában várja a találkozót, nem úgy, mint mai ellenfele. Az az érzésünk, hogy a pontok otthon maradnak!