2024.02. 20.

Rangadó a League II-ban!

A Milton és a Wrexham is feljutna a szezon végén, a mai meccsüknek éppen ezért extra tétje van. Fotó: pixabay.com

Milton Keynes Dons - Wrexham 2024. február 20., kedd, 20:45, Labdarúgás - Angol Liga 2.

KÉRJÜK, SEGÍTSD A MUNKÁNKAT ÉS A TIPPMEZŐRE VAGY ERRE A FELIRATRA KATTINTVA, REGISZTRÁLJ A MEGÚJULT TIPPMIXPRÓRA AHHOZ, HOGY JÁTSSZ! KÖSZÖNJÜK!

• A Milton Keynes Dons a gyengécske szezonkezdet után november elején tért magához, és bár az uóbbi időben becsúsztak vereségek, így is a play offot érő 5. helyről várhatja a folytatást. A gárda elsősorban hazai környezetben rendelkezik veretes mérleggel, 10-szer nyert, 3-szor remizett, illetve kapott ki saját közönsége előtt. 28 góljára 16-al feleltek az ellenfelek.
  • A Wrexham nagyon kétarcú alalkulat, hiszen 58 gységéből mindössze 20-at gyűjtött be a túrákon. Ha kimozdul a stadionjából, mindössze átlagos, 5-5-5-ös statisztikát volt képes produkálni. Az elmúlt hetekben kozmetikázta a januári botlás-sorozatát, amikor is háromszor szenvedett vereséget sorozatban. Legutóbb a Notts ellen nyert otthon szintén rangadón.
  • Nagy a tét, de mindkét gárda csak a győzelemmel lehetne teljesen elégedett. Gólokkal számolunk, legalább hárommal!