2023.02. 21.

Remek formában a látogató

Négy győztes bajnoki után érkezik a sereghajtóhoz a Stockport. Nem várunk meglepetést... Fotó: pixabay.com

Rochdale - Stockport, 2023.02.21. 20:45, Labdarúgás, Angol Liga 2.

• A Rochdali 21 pontjával az utolsó, 24. helyről várja a folytatást. 34 fellépésen mindössze 21 pontig jutott a brigád, a kiesés ellen harcol, de nagyon gyenge hatékonysággal teszi ezt. Az elmúlt időszakban egy ikszen kíül csak zakók jöttek össze. Otthonában a leggyengébb statisztika az övé, a 2-3-11-es sorhoz 12-24-es gólkülönbség társul, azaz a góllövássel is hadilábon áll a társulat.
  • A Stockport más célért harcol, a play off, de még akár az egyenes ágon való feljutás is összejöhet a gárdának, persze ha kitart az elmúlt hetekben mutatott formája. Szárnyal az együttes, az rlmúlt öt bajnokiján nem kapott ki, most egy négyes győzlemi szériából érkezik a mai ütközetre. Vendégségben még mínuszos a mutatója (6-2-7), de a gólkülönbsége azért bíztató (22-16).
  • A Stockport remek formában van, és szerintünk kitart a vendégek lendülete. Nem várunk meglepetést, a látogatók elhozzák a pontokat!