2024.03. 29.

Swindon - Notts: Támadás!

Nagypénteken komplett fordulót rendeznek a League II-ban. Mai főszereplőink nem a védekezésükről híresek. Fotó: pixabay.com

Swindon - Notts County 2024. március 29., péntek, 16:00, Labdarúgás - Angol Liga 2.
KÉRJÜK, SEGÍTSD A MUNKÁNKAT ÉS A TIPPMEZŐRE VAGY ERRE A FELIRATRA KATTINTVA, REGISZTRÁLJ A MEGÚJULT TIPPMIXPRÓRA AHHOZ, HOGY JÁTSSZ! KÖSZÖNJÜK!

• Két, a tabella második felében tanyázó csapat feszül ma egymásnak az angol negyedik vonalban. A Swindon 44 pontjával a 20., a kiesés veszélye nem fenyegeti, így extra motivációja már nincs a szezonra a társulatnak. Az alakulat az elmúlt hetekben gyengén teljesít: február eleje óta tíz bajnokit játszott le, és csak egyet nyert meg ezek közül. Hazai pályán még pozitív a statisztikája, 9-4-7-es sorához 37-28-as gólkülönbség társul.
  • A Notts a remek bajnoki kezdés után szépen visszaesett, most már csak a 11. pozíciót foglalja el a League II-ban. A fekete-fehérek borzalmasan teljesítenek 2024-ben, mindössze két meccset tudtak megnyerni, kilencszer pedig kikapott. Legutóbb a Salford látogatott hozzá, és a kiscsapat is győzött nála (1-2). Idegenben 5-5-10--es mérleget produkált, 34 találatára 40-et kapott.
  • Extra tétje nincs a mai meccsnek, bár a Notts egy extra hajrával talán még megcsíphetne egy play off-pozíciót. De inkább a találatokban bízunk, G+G/overrel támadjuk a találkozót!

Swindon - Notts County
Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 | Igen és több, mint 2,5 | 1.53 | (1/10)