2020.09. 24.

Egy gólra jó lehet a Dunaszerdahely!

Ma a DAC Linzbe látogat... Van egy megérzésünk!

Labdarúgás, EL-selejtező, 2020.09.24. 20:30, LASK - DAC

• A linziek az előző kiírásban a négypontos büntetés következtében csak a 4. helyen zártak. A fekete-fehérek a bajnokságban egy tiroli iksszel kezdtek, majd 1-0-ra verték az Austria Wient. A gárda mindkét ütközetben ziccerek sokaságát dolgozta ki, ám a támadókr endre hibáztak a kapu előtt. A helyzetkihasználás lehet a kulcsa a mai mérkőzésnek is. A júliusban kinevezett Dominik Thalhammer vezetőedző egy szélsőre nem számíthat a mai üsszecsapáson.
  • A dunaszerdahelyiek megtáltosodtak Bernd Storck érkezésével, a tavalyi bronzérmes eddig mind a hét bajnokiját megnyerte az idén, és az EL-ben is túljutott két fordulón. Az izlandi rivális ellen simán (FH 2-0), a Jablonec ellen a hosszabbításban vívták ki a sárga-kékek a továbbjutást. Kalmárék brutális módon termelik a gólokat - és van mára is egy megérzésünk.
  • Ma két támadó-karakterű együttes találkozik, ennek megfelelően szerintünk nem lesz unalmas a kilencven perc!
LASK - DAC
Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 | Igen és több, mint 2,5 | 1.88 | (1/10)