2020.04. 09.

Fehérorosz tartalékbajnokság: Gondoljunk tavasszal a bundára!

Azt ugye mindennyian tudjuk, hogy kevés olyan bajnokság van, ahol nincs jelen a bunda, de főleg a kelet-európai országok lehetnek alaposan fertőzöttek. Természetesen bizonyíték nincs és ezek csak feltevések, azonban hallottunk már egyet, s mást. Mára egy fehérorosz tartalékbajnoki meccs van, ahol elképzelhető a futball más irányú megközelítése is.

LABDARÚGÁS, FEHÉROROSZ TARTALÉKBAJNOKSÁG
2020.04.09. 14:00
NYEMAN GRODNO TARTALÉK - BELSINA BOBRUJSZK TARTAL.

• A meccsről: Adott két olyan csapat, amely köszönőviszonyban sincs egymással. A Nyeman tartalékcsapata erős, több olyan játékos is szerepet kap, akik nem férnek a nagycsapat keretébe. Három meccsen hét pont, hét gól, egy kapott. A mai ellenfél a Belshina tarcsija, akik közel sem ilyen ütőképesek.
  • A lehetőség: Ha a félidő-végeredmény szorzókat vesszük alapul, akkor általában a félidőben vezet a vendég, de a végén nyer a hazai-opció alacsonyabb szorzót szokott kapni, mint fordítva, tehát amikor vendéggyőzelem van félidei hazai vezetés után. De nem olyan sokkal! Ha ennél a meccsnél megvizsgáljuk a lehetőségeket, akkor azt látjuk, hogy az első változat 19,50-et ér, a fordítottja 72,00-át! Hatalmas a különbség! De ezen két lehetőségen túl még számos okosságot ki lehet találni, de gyanítom, minél nagyobb a szorzó, annál kívánatosabb a lehetőség.

Bármilyen forgatókönyv valósul is meg, gólok kellenek hozzá! Ezt használhatjuk ki és megpróbálhatjuk a mindkét csapat gól opciót.