2020.05. 29.

Fehéroroszország: Kötelező a győzelem!

A fehérorosz bajnokság harmadik helyén álló-, és azt mindenáron megőrizni szándékozó Torpedo Zogyino ma a 15. Szmolevicsi ellen játszik hazai pályán. Tipikus Dávid és Góliát mérkőzés ez, de ezek a kötelező hazaik jönnek a legnehezebben.

LABDARÚGÁS, FEHÉROROSZ BAJNOKSÁG
2020.05.29. 17:00
TORPEDO ZOGYINO - SZMOLEVICSI

• Tíz meccsen 5GY - 3D - 2V a mérleg. Legutóbb vereséget szenvedtek a Nyeman Grodno otthonában, de előtte jó sorozatuk volt. Előbb a Gorodeja ellen tudtak nyerni 3-1-re, Lipe Veloso remekül teljesített, két gólt is szerzett, a harmadikat az a Hacsaturján szerezte, aki már korábban is megvillant többször is. Előtte a Mozir elleni 0-0 volt, de egy meccsel korábban az FC Minszk ellen idegenben 5-2-re nyertek, Gorbachik három, valamint Lipe Veloso és Premudrov egy-egy góljával.
  • A Szmolevicsi az egyik biztos kieső. Óriási csoda kellene, hogy ne így legyen. Kilenc forduló alatt még nem tudtak nyerni, 4 döntetlen és 5 vereség a mérleg, 14 kapott gól és csak mindössze 6 rúgott találat. Gólimpotens támadósor, átjáróház védelem.

Miután a dobogós célokkal rendelkező Zogyino legutóbb kikapott, ma otthon mindenképpen meg kellene vernie a Szmolevicsit, mert különben lejjebb csúsznak a táblázaton. Sokkal jobb csapat, otthon játszanak és megfelelő motiváció van. Mindezek után 1,64 a hazai győzelem szorzója a Tippmixprónál. Ez igazán remek szorzó a kockázathoz képest, de ne felejtsük el, hogy Ferhéroroszországban bármi megtörténhet!