Ebben a rovatban Kapi millió dolláros szelvényeit osztjuk meg, amelyek csak single tippek. A meccsekkel kapcsolatban, a kezdésig folyamatosan kutatjuk a legfrissebb infókat. Döntsük el együtt, hogy benne van-e a millió dolláros érték! FIGYELEM! SOHA NE AZONNAL RAKJUK MEG A TIPPET, MINDIG A LEHETŐ LEGKÉSŐBB A BEÉRKEZŐ INFORMÁCIÓK ÉS EZEKNEK A KITÁRGYALÁSA UTÁN. EZT KOMMENTBEN JELEZZÜK IS MINDIG!
Bármikor történhet olyan esemény, amely megváltoztatja-, sőt el is törölheti a kiírt nagytétes tippet. Ezeket a tippeket folyamatosan nyomozzuk, monitorozzuk, elemezzük. Mindig ki is írjuk ezeket a kommentben. A tipp akkor kerül játékba, ha már a lehető legnagyobb eséllyel válik majd be. Ezért mindig várjatok ti is, előbb beszélgessünk róla a kommentmezőben!
- A mai tipp:
LABDARÚGÁS, EURÓPAI SZUPER KUPA | 2020.09.24. 21:00
BAYERN MÜNCHEN - SEVILLA
Tipp: Több, mint 3,5 büntetőlap
Odds: 1,61

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
A 3,5 over már zsebben, ha lenne még 1 lap az hab lenne a tortán, de már most sem vagyok szomorú!!! 👍😎
tippszelvény
Denver - LA Lakers (4.m.)
Több, mint 102,5
tippszelvény
Veszprém - PPD Zágráb
Több, mint 55,5
Ami egyből szemet szúr: Zenelit a bal középről, jobb előre tolták, Kutesát jobbról-balra tették... 4-3-3. ... támadóba tették a csapatot. Messze van a megszokott kezdőtől ez. Nem is tudom mire vélni.
2019 3 db jv:francia
2018 8 db jv:lengye
2017 4 db jv:olasz
2016 7 db jv:szerb (sevilla 4 db)
2015 9 db jv:skót ( sevilla 5 db)
2014 4 db jv:angol (sevilla 2 db)
2013 11 db jv: svéd
2012 1 db jv:szlovén
2011 7 db jv: holland
2010 3 db jv: svájc
talán valakinek többlet infó!
Most kaptam a hírt, hogy a lap nézettsége soha nem látott magaslatokba tört. Az utóbbi két hétben folyamatosan emelkedett, de soha nem volt még ilyen magas a szám.
A másik dolog a rovattal kapcsolatban.
Nézzétek meg, adjatok időt a millió dolláros tippeknek. Amennyiben jónak látjátok mielőtt komolyabban belevágnátok adok arcot is a tippekhez.
Novemberben terveznék egy ilyen találkozót. Nem csak Budapesten.
Általános gond, hogy arc nélkül, név nélkül...nehéz így megbízni bárkiben is. Gyertek el, találkozzunk. Bárkivel szívesen találkozom, de azoknak pedig tartozom is ennyivel, akik megbíznak bennem. Szerintem ez sokat számít a továbbiakban.
Láthatjátok majd, hogy alapjaiban egy szerény visszahúzódó ember vagyok, tisztában vagyok magammal. De az üzleti életben nem lehetünk szerények, nem mehetünk úgy bele, hogy jajj csak jó legyen... magabiztosan hozom meg a döntéseimet és, amire azt mondom, hogy jó lesz, azt addig alakítom amíg úgy nem lesz.
Én már kijártam a bukás iskoláját is, erősebb lettem tőle ez az erő a tapasztalat.
Voltam ott, ahol sokan...futottam a bukó után, sok szar tippem után megpróbáltam más tippjével menteni...persze az is a legtöbbször kuka. Irigykedtem másokra, mert nyernek, azt akartam, hogy ők is bukjanak mint én...leakartam őket húzni a tudatomban az akkori szintemre. Gyűlőltem, ha valaki rossz tippet adott, gyűlőltem, ha mosolyogva vették fel előttem a nyereményt... az utolsó ötezresemmel próbáltam menteni a menthetőt, mondván, hogy nincs holnap...
Nagyon sok ideje ennek...azóta tanultam, figyeltem, elhitettem magammal, hogy kamatostól szedek vissza mindent. Ez tavaly sikerült, láthattátok.
Együtt sikerült, ahogy most is fog!
Köszönöm mégegyszer mindenkinek, hogy itt vagytok, színesítitek az oldalt! 🏁👍👍👍
tippszelvény
Bayern München - Sevilla
Hazai és igen
Nálam is NAGYTÉTES lesz!!!
A lapsávokat még nézegetem, de ott is támadni fogom a nagyobb oddsokat lapok terén, szerényebb összeggel... 7-8lap is simán benne lehet a meccsben szerintem.
A Sevilla nem fogja olcsón adni a bőrét, és mindent be fog vetni szerintem, hátha 1 meccsen el tudják kapni a Müncheni alakulatot!!!
tippszelvény
Fehérvár - Reims
Reims
Bayern München - Sevilla
Több, mint 3,5
Nekem így is jó, úgy is jó, csak legyen egyértelmű!
tippszelvény
Bayern München - Sevilla
Igen és több, mint 2,5
tippszelvény
Denver - LA Lakers (4.m.)
Denver +8,5