2021.06. 19.

Európa-bajnokság: Németország - Portugália

Szintén a labdarúgó Európa-bajnokság F-csoportjában rendeznek még egy mérkőzést, mégpedig a Németország - Portugália összecsapást! A helyszín az Allianz Arena, Münchenben.

• A franciák ellen a német oldal statisztikája 59% labdabirtoklás és 10 kapuralövés a négy ellenében! A meccset elnézve az jött le nekem, hogy a franciák abszolút nem szakadtak meg, nekik untig elég volt az az egy öngól, ami a 20. percben esett. Azt őrizték és hiába próbált meg mindent a német nemzeti csapat, nem sikerült gólt lőni. A vilgábajnok francia csapat elöl-hátul nagyon erős volt. Ma pedig javítnai kell a németeknek!
  • A portugálokról pedig jól tudtuk, hogy a 84. percig nem találtak fogást Marco Rossi csapatán, utána viszont 10 perc alatt kivégeztek minket. Na ezt nem lehet megcsinálni a német csapattal. Azt gondolom, hogy a két csapat előző találkozója jól megmutatja a különbséget. A Nationalelf sokkal magasabb szinten áll, mint a magyar válogatott és nem fog összezuhanni. Ronaldo pedig már nem csinál nyarat. A búcsúzó Jogi Lőw csapata nyer és célba veszi a második helyet. A szomorú, hogy ehhez még kell majd tenniük egy lépést, az pedig nekünk fog fájni.

Portugália - Németország (Helyszín: Németország)
1X2 | Németország | 2.29 | (8/10)

kapcsolódó meccs

Timo 2021-06-19 13:50:08
Nálam német x2.(ha biztonságra játszok) Nekem pont a portugál csapat nem meggyőző. Teljesen más német kezdő lesz. Pl Werner tuti kezdő lesz ma. 1 gólos német győzelmet várok.
bagesz16 2021-06-19 06:07:31
Nem tudom mit láttok ebbe a Német válogatottba, de nekem egy szedett-vetett humbuk társaság, azt se bánnám, ha kikapnának. Tartogatták a labdát, nulla elképzeléssel.. nagyon látszik szerintem, hogy Lőw kiégett ! A portugálok rendben van, hogy "nem találtak rajtunk fogást", de szerintem akkor lőttek gólt nekünk amikor akartak. Ne feledjük volt 1-2 olyan helyzet, ahol ha nincs Gulácsi még hamarabb összeesünk. Ez a portugál válogatott Ronaldót és Pepét leszámítva, tele van fiatal sikerre éhes játékossal, hatalmas nevekkel. Bruno, Rafa Silva, Jota, Felix stb stb. Lehet elfogult vagyok, de nálam ez a meccs ha nem is sima win, de az 1x sokkal biztosabb. Aztán lehet nem lesz igazam, de nekem ez a meglátásom. Egy kalappal !
wigner1 2021-06-19 19:57:03
Itt a válasz, 4-2 lett ;
wigner1 2021-06-19 11:45:33
Azt látjuk, hogy elképesztő tempóban fociznak és rohanva is pontos passzokat adnak. Ha mindkét csapat azt a játékot hozza, mint legutób, akkor kiütik a németek a portugálokat. A franciák csúcsformában alig tudták megverni a németeket, miközben a portugálok óriási bakikat követtek el. Nézd vissza a meccset, hogy hányszor adták el a labdát veszélyes helyzetekben. Az volt a szerencséjük, hogy a magyarokkal játszottak. Megette volna őket egy közepes csapat is, mint a cseh vagy a skót. Sem tempó nem volt a jatékukban, sem koncepció. Ronaldo nevét a 11-esig talán kétszer lehetett hallani és a többiek sem voltak topon. A magyarázat talán lehet az, hogy lenéztek minket, de ha ezt hozzák a németek ellen, tuti a vereségük. Szerintem azért más felfogással lépnek majd pályára és lehet, hohy a németek is kicsit biztonsági játékkal fognak fellépni, mert az 1 pont is jó nekik. Minket úgyis szarra vernek. Sajnos ma is kinéz egy nagyobb zakó. Nem véletlenül jöttek már szerdán a franciák.
wawri 2021-06-19 10:17:38
teljesen egyet értek... a németek túl vannak sztárolva, már rég nem azok akik vbt nyertek pár éve... szoval szerintem is 1x
Noresz14 2021-06-19 06:37:40
Osztozom a véleményeddel.
dagobert980 2021-06-19 06:36:42
Akkor a 84.percig nem akartak gólt rúgni nekünk?
bagesz16 2021-06-19 08:08:34
Nem ezen van a hangsúly! Náluk egy 38 éves Pepe motiváltabb, "500" bajnoki győzelemmel, kupával, BL serleggel, EB győzelemmel, mint nálunk bárki..
Noresz14 2021-06-19 09:15:05
👍👍👍👍
Lalika 2021-06-19 06:50:04
Akartak. De egy mérkőzés 90 percig tart. És azt mondom oké 11-es és gól. De akkor se kapjunk már még kettőt mellé 2 perc alatt. Be pótolták ami nem jött be nekik előtte mi meg be mentünk előbb az öltözőbe…