Az NB1 élén álló Győri ETO az NB2 élbolyába tartozó, és talán még a második helyre reálisan odaérni tudó Kecskemétet fogadja a Magyar Kupa negyeddöntőjében. Aki ebből a párharcból továbbjut, az a Ferencváros – Kazincbarcika párharc győztesével mérkőzik majd meg a Puskás Arénában megrendezésre kerülő döntős részvételért.
- Az NB 2 20. fordulójában a Vasas megint botlott egyet, döntetlent játszottak Tiszakécskén, így már csak hét pontos előnye van a 3. helyen álló Kecskeméttel szemben. Most sajnálhatja igazán a KTE azt a hárommeccses hullámvölgyet, amely miatt valószínűleg elesik a második hely lehetőségétől.Három vereség zsinórban, közte a BVSC elleni érthetetlen bukta is! De a Vasas sem betonbiztos, hiába van évek óta a legerősebb kerete az NB2-ben, rendre elbukja a feljutást és szerintem így is van ez jól. Sajnos idén erre már kicsi az esély, hiszen a keret továbbra is kimagasló és Erős Gábor jó edző, ezt már bebizonyította a Kazincbarcika feljuttatásával. Miért is fontos mindez a mai meccs kapcsán? A Kecskemét sportszakmai vezetése még reálisan láthat arra esélyt a hátralévő 12 fordulóban, hogy a Vasas esetleges botlásai esetén beérje és megelőzze az angyalföldi gárdát. De ehhez erős motiváció és folyamatos jó teljesítmény kell. A kupában az NB1 listavezetőjével szemben, valljuk meg, nem sok esélyük van, így fejben nem gondolom, hogy annyira élesek lesznek, még akár rotáció is előfordulhat, hiszen a Honvéd ellen játszanak bajnokit legközelebb!
- A Győr esetében nincs kérdés, a gárda csutkára csavarta a hangerőt, ahogy mondani szokták és fullgázon próbál minden színtéren megfelelni. Nyilván a hárompontos előny a bajnokságban nem sok a Ferencváros előtt, így ha trófeát akarnak idén nyerni, márpedig akarnak, akkor a kupát is figyelniük kell. A Magyar Kupa idei sorsolása úgy alakult, hogy minden bizonnyal az elődöntőben jó eséllyel kialakuló Győr – FTC meccs lehet a valódi döntő, hiszen a másik ágon Honvéd – DVTK és ZTE – Soroksár negyeddöntők vannak. Szóval az ETO a mai meccsen sokkal motiváltabb lesz és mivel a minőségi különbség nagy, azt is megengedhetik maguknak, hogy pihentetnek néhány kulcsjátékost a hétvégi-, ZTE elleni bajnoki előtt.

👉 REGISZTRÁLJ ITT, aktiváld az egyedi bónuszkódot és legyen tiéd a 10.000 forintos befizetési bónusz!
Ahhoz, hogy mindezt továbbra is fenntarthassuk ezen a szinten a Tipplapot, és még jobb- és több tartalmakat készíthessünk, hozzátok fordultunk segítségül és elindítottuk a Donably-t. Minden támogatás számít, és segít abban, hogy a közösségünk tovább növekedjen. Ha teheted, kérjük támogass minket! Ez számunkra hatalmas segítség! Előre is köszönjük szépen!


Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
tippszelvény
Győr - Kecskemét
Nem
Ellenben kontrákból meglephetik az ETO-t vagy egy jó felszabadítással.(lásd Újpest gólja ellenük)
Gólokra teszek vagy nagyon elverik a Kecsót vagy mint az MTK-val sok mellé szorosan nyer a Kecsó.
tippszelvény
Győr - Kecskemét
Több, mint 3,5
Örülök neki, hogy azért persze a kicsipestről már nem ez a véleményed érthető módon!!! 😡
De akkor legyen örömöd, hogy egy Vasas nem jut fel, de helyette vannak igencsak régi nagy múltú NB1-es történelmi múltal rendelkező csapatok mint a Felcsút, Paks, Kazincbarcika, és még sorolhatnám 😡😡😡😡
Legyél nagyon büszke!!!!! 😡😡😡
Szerintem te aktív olvasó vagy, pontosan tudnod kell, hogy nem egy alkalommal felsoroltam én is ezeket az alakulatokat, hogy nincs helyük az élvonalban! A Paks az utóbbi lassan 20 évben azért tett érte, hogy így szerepeljen.
A Vasast azért utálom mérhetetlenül, mert 2006-ban amikor ki kellett volna esniük, aljas módon haszonélvezői voltak a Fradi elleni még aljasabb kizárásnak, és bent maradhattak helyettünk az élvonalban. Ez a kizárás mérhetetlenül aljas, indokolatlan és igazságtalan volt, ezt a polgári bíróság a legfelsőbb szinteken is kimondta. Éppen ezért a Vasas számomra mindennél lejjebb van, csak az akkori MLSZ elnököt, kistelekit utálom jobban!
A Kispest a magyar futballtörténelem nagy klubja, még akkor is, amikor a kommunista időkben elszipkázták a játékosokat, többek között a Ferencvárostól is! Olvasni kell a futballtörténelemről, engem kifejezetten érdekel! De a Kispest ennek ellenére és főleg Puskás Ferencnek köszönhetően tradicionális nagy klub, helye van az NB1-ben! Ahogyan az általad felsorolt három klubból kettőnek nincs!
Ezt a véleményemet korábban is leírtam, most is tartom.
Arról már nem beszélve, hogy abban az időben sem hiszem, hogy azok a játékosok akik kimentek a pályára küzdve hajtava és futballozva, bármit is keresztbe tettek volna a fradinak. A mostaniakról már nem is beszélve.
Lényeg, hogy ezért lehet sőt gyűlölni kell egy teljes MOSTANI egyesület kívánni, hogy soha ne jussanak fel.
Gratulálok hozzá
Történet vége!
Az akkori és a mostani játékosokat sem "gyűlöli" senki.
A Vasas bár patinás klubnak tűnik, mindössze hatszoros bajnok (1957 és '77 között), minden címét a kommunista hátszélnek köszönhetően nyerte, legutóbb (és remélhetőleg utoljára) 50 éve.
A szurkolóinak száma elenyésző, bármely vidéki kisváros felveszi vele a versenyt. A valódi fellegvárak (Szombathely, Pécs, Szeged, B.csaba...) még a másod-, harmadosztályban is felülmúlják.
Örülök, hogy segíthettem!
(A jelenlegi, Csányi elvtárs általi erőltetést direkt nem említettem.)
Azok miatt fiatalabbak szintén megutálhatták mert egymaguk több pontot vettek el a Ferencvárostól mint a többiek összesen.
Pákászban sok utálat lakozik!
Rengeteg az olyan írása ahol klubokat ekéz!
Régebbi mondjuk Kecskemét veretése és elfogynak mert másodosztályból jöttek és végül bajnoki ezüsttel zártak és hasonlók.
Paks ugyanez és még sorolhatnám.
Szerintem nem lakozik benne "utálat". Pár napja azt írta, hogy "hajra lilák". Majdnem leestem a székről. Akiben utálat lakozik (pl. bennem a Dózsa iránt), az inkább végignézi az ETO (megérdemelt!) bajnoki címét, mint hogy bepötyögje a fent említett 2 szót.
A Kecskemét veretése nem jött be abban az évben. Aztán simán kiestek, és ki tudja mikor jutnak vissza. (Akkor is rendszeresen írtátok, hogy utálja őket. Egy Kecskemétet?? Annyira jelentéktelenek és identitás nélküliek, hogy utálni se lehet, mellesleg Szabót minden írásában dicsérte.)
Paks? Ők utálják a Fradit, és nem fordítva. :D Gyuri bátyánk ennek gyakran hangot is ad (amikor épp nyer a ruletten és megnő az önbizalma). Mellesleg az a projekt is erősen kidurranni látszik, csak ők nem 1 évig teljesítettek túl mint a Kecsó, hanem jóval tovább. Ne lepődj meg, ha mostantól 10 évig dobogósok sem lesznek!