2022.05. 31.

A Nap Meccse! - A nők is a csúcsra érnek a magyar klubfociban - 2022.05.31

A Nap Meccse! - A nők is a csúcsra érnek a magyar klubfociban  - 2022.05.31

Mindenki ismeri azt az érzést, amikor átfutja a kínálatot, végigpörgeti magában az érveket pro- és kontra. Amikor megpillant egy párosítást és a nyelvére jön, hogy Na ez az! Amikor megpillant egy szorzót és nem érti, hogy miért ekkora! Amikor meglát egy napi lehetőséget és már azt kutatja magában, mikor tud kimenni egy totózóba, vagy épp, mikor tudja elővenni okostelefonját, hogy tegyen rá tétet. Na ezek azok a tippek, amelyeket itt ebben a rovatban keresünk! Nincs sem szorzóhatár, sem sportkitétel, semmi! Csak egy tipp és egy csettintés, hogy EZ A NAP MECCSE!

GYŐR - FTC (2.M.)
2022.05.31. 19:00

A mai csettintős mérkőzés a Simple Liga döntőjének visszavágója: Győr – Ferencváros

• A Ferencvárosnál évek óta tartó-, szisztematikus és kiváló munkával zajló fejlesztés-sorozat nem csak az immáron negyedszer is bajnokká lett férfi csapatot érinti, hanem a 9. kerületi klub összes sportágára vonatkozik. Meg lehet nézni a női kézilabdát, akik ugyan most gólaránnyal lemaradtak a bajnoki címről, de azzal a Győrrel szemben, amely többszörös BL-győztes, Európa egyik legjobb alakulata. De a Magyar Kupát megnyerték a zöld-fehér lányok. A jégkorongcsapat ezüstérmet ért el a Csíkszereda ellenében, a férfi vízilabda csapat bajnok lett ismét, és lehetne sorolni. A Fradinál mind infrastrukturális, mint sportszakmai szempontból olyan fejlesztések mennek végbe, amelynek a célja egyértelmű: fel kell zárkózni Európa középmezőnyébe. A női klubfocinál is látható ez a fejlesztés. Az érkező légiósok, a szakmai háttér, az infrastrukturális lehetőségek mind-mind kiváló alapot nyújtanak ahhoz, hogy a Ferencváros a Simple Ligában is bajnok legyen. Hozzáteszem, hogy sorozatban harmadszor, ha a két Covid-évet nem vesszük figyelembe, akkor ugyanis nem volt bajnok.
  • A ferencvárosi lányok már az odavágón megmutatták az erőfölényüket. A Ferencvárosban az első mérkőzésen 4-1 arányban tudtak nyerni, a csapat győzelme egyetlen percig sem forgott veszélyben. Mindkét félidőt megnyerték, a meccsen több nagyszerű egyéni teljesítményt is láthattunk, valamint egy remek taktikával, fegyelmezetten futballozó hazai csapatot. Ma sem lesz ez másképpen. Nyilván kicsit azért visszavesz a Fradi, a Győr pedig minden-mindegy alapon fog támadni. Ez a taktika maga után vonja azt, hogy a villámgyors és technikás ferencvárosi támadók több alkalommal jussanak el a hazai kapuig. A vendégsiker erősen valószínű.