2018.10. 16.

Belgium-Hollandia: Lehet ez barátságos?

Két, jó formában lévő válogatott ezúttal barátságos meccset vív egymással. Van egy ötletünk, hogy mit hozhat a kilencven perc...

Belgium - Hollandia
Tipp: +2.5! (1.60 - tippmixpro)

• Roberto Martinet kapitány csapata győzelemmel hangolt a mai találkozóra. A vörösök 2-1-re verték a masszív svájciakat nemzetek Ligája meccsen, előtte Izlandon nyertek simán (0-4), barátságos mérkőzésen pedig a skótokat kalapálták el vendégként (0-4). A társulat teli van extra klasszissal, még a kispadon is sztárok sokasága foglal helyet. Ma minden bizonnyal többen is szerepet kapnak a "tartalékok" közül, de ez jelen esetben nem feltétlenül jelent minősébeli gyengülést. Lukaku bombaformában futballozik, a helvétek ellen is ő szerezte mindkét találatot. Erősségük a támadójáték - ezt szinte minden alkalommal bebizonyítják Hazardék.
  • A hollandok nagy sikert könyvelhettek el a hét végén, miután 3-0-ra legyőzték a Nationalelfet! Ronald Koeman alakulata egyre jobban "néz ki", s noha a franciáktól kikaptak a közelmúltban, a világbajnoktól elszenvedett vereség a vállalható kategóriába tartozik. Itt is találunk szép számmal klasszisokat, akik ráadásul szintén remek passzban fociznak hetek óta klubcsapataikban. Az előrejáték villámgyors - erre alapozhatnak a németalföldiek.
  • Az az érzésünk, hogy az a kilencven perc legkevésbé sem a védekezésről szól majd. A szomszédok csatájától lüktető ütközetet, no és természetesen gólokat várunk - legalább hármat...