2023.06. 27.

Fogadáskészítő: U21 Hollandia – U21 Grúzia (U21 EB-meccs!) - 2023.06.27

Ez a rovatom a Fogadáskészítő segítségével készült el. Az adott mérkőzést kielemezve 2-3 szempontból összeállított tippet küldök játékba, amelynek szorzója minden esetben a duplázó körüli értéket közelíti, de mégis jó esélyekkel indul! Az indoklást rendhagyó módon távirati jelleggel csinálom. Grúzia U21-es válogatottja az A csoport győzteseként szeretné bebiztosítani helyét az U21-es Európa-bajnokság negyeddöntőjében, amikor kedden Hollandia U21-es válogatottjával találkozik.

Tipp:

Indoklás:

• Grúzia jelenleg a csoport élén áll, két ponttal megelőzve a második helyezett Belgiumot, míg Hollandia a harmadik helyen áll, és szintén két ponttal büszkélkedhet a torna első két mérkőzéséből. Ez azt jelenti, ha ma Hollandia nyer felzárkózik az élre.
  • Hollandia utánpótlás-nevelése talán a legjobb a világon! A klasszikus holland iskola, a tapasztalat és a támadó stílus egyben minden nemzetközi versenyen esélyessé teszi a tulipánokat. Hollandia korábban már kétszer nyerte meg az U21-es Európa-bajnokságot, 2006-ban és 2007-ben diadalmaskodott, 2013-ban és 2021-ben pedig az elődöntőig jutott. Hollandia győzelem esetén biztosan továbbjutó és ez tőlük elvárt. Mivel az első két meccsen kicsit bealudtak és csak döntetlent értek el, ma már nincs más hátra, mint előre és nyerni kell! A támadójáték és a mindkét oldali motiváció jó meccset és gólokat jelent majd.