2019.08. 25.

Griezmann segítheti hozzá a Barcelonát az első bajnoki győzelméhez!

A spanyol bajnokság második fordulójában a Barcelona első mérkőzését játssza a Camp Nou-ban. Elsődleges céljuk, hogy feledtessék az Athletic Bilbaótól elszenvedett vereséget. Lássuk mire számíthatunk a mai mérkőzésen!

LABDARÚGÁS, SPANYOL BAJNOKSÁG| 2019.08.25. 21:00
BARCELONA – BETIS

• A Barcelona az első fordulóban nagy meglepetésre kikapott az Athletic Bilbao-tól, Aduriz 89. percben lőtt találatával.
  • Lionel Messi már bevethető, viszont  Neto, Luis Suarez és Ousmane Dembele ma sem lép pályára.
  • A Barcelona az előző idényben hazai pályán remekelt, 15 győzelem mellett három döntetlen és csupán egy vereség volt a mérlegük. Gólarányuk 51:17 volt.

• Griezmantól ma gólt, gólokat várok, Messi még nem teljesen egészséges, nem biztos, hogy végigjátssza a találkozót.
  • A Betis az első fordulóban attól a Valladolidtól kapott ki 2-1-re, aki tegnap nagy meglepetésre 1-1-et játszott a Real Madriddal.
  • A Betis első számú kapusát Roblest az első mérkőzés 8. percében buktatás miatt kiállították, így ma sem áll a csapat rendelkezésére.
  • A Betis legnagyobb igazolása Nabil Fekir, akit a Lyontól sikerült megvásárolniuk.
  • Borja Iglesias sérült, így ő sem játszik.

A Barcelona számára a nehézségek ellenére hazai pályán kötelező a győzelem. Griezman bizonyíthatja, hogy nem véletlenül vásárolták meg az Atletico Madridtól. A Betis ma nem lesz ellenfele a Barcának, a játékosok már a félidőben megszerzik a vezetést.