2020.06. 27.

Szelvényajánló 2020.06.27-re 4,37-ért

A napi szelvényajánlóban 2-4 mérkőzést kötünk egy ajánlatba, a lényeg, hogy minél jobb odds/kockázat-arányú szelvényt hozzunk létre. A sportágakban nem csak a foci fog szerepelni, de mindig az aktuális nap eseményeiből válogatunk.

Mára három meccset hoztam két bajnokságból:

• Ma búcsúzunk az NB1-től. Ne legyenek kétségeink, a Debrecent nem engedik kiesni, ezt láthattuk legutóbb is. Szegény Kuttor Attila fel is fortyant, hogy felsőbb szinteken döntik el a nemzetközi kupaindulás negyedik szereplőjét, pedig ez nem ellenük szólt, hanem a Debrecent akarják megmenteni. A 2000-res évek sikercsapata, a vidéki labdarúgás egyik fellegvára, az ország egyik legszebb stadionjában egyszerűen nem eshet ki. Inkább menjen kicsit megújulni egy kiscsapat. Így aztán számomra nem is lehet kétséges, hogy a mai ki-ki meccset a Loki nyeri meg.
  • A Fradi pedig, hogy szegény Kuttor Attila még szomorúbb legyen, szépen búcsúzik szeretett közönségétől, még egyszer jól megünneplik a bajnoki címet, a lehető legerősebb kezdőcsapat fut ki a pályára és megverik a Mezőkövesdet.
  • A harmadik meccsem pedig a Bundesligából van. A Mönchengladbach még küzd, hogy minél előrébb végezzen, míg a Hertha edzőváltás utáni jó formája kipukkadni látszik. Hazai sikert várok.

Mönchengladbach - Hertha BSC 1X2 Mönchengladbach 1.35
Debrecen - Paks 1X2 Debrecen 1.80
FTC - Mezőkövesd 1X2 FTC 1.80