2020.05. 29.

Szerb bajnokság: Újvidéki összecsapás!

A szerb élvonal is megkezdi a bajnokságot a kényszerszünet után. A hazai oldalon a 3. helyezett Vojvodina, a vendégcsapat az 5. Cukaricki lesz.

LABDARÚGÁS, SZERB BAJNOKSÁG | 2020.05.29. 17:00
VOJVODINA - CUKARICKI

FORMA: Még négy forduló van hátra a szerb bajnokságból, a Vojvodina 55 ponttal a harmadik, három ponttal van lemaradva a második helyen álló Partizantól. A második hely még elérhető, ehhez folytatni kellene azt a jó sorozatot, amit még a szünet előtt teljesítettek. Három győzelem és egy döntetlen az utolsó meccsen Spartak Zlatibor Voda ellen. A Cukaricki ötödik, ők a Javor ellen idegenben döntetleneztek.
ESÉLYEK: A Vojvodina számára még van tét, van miért hajtani. A hazaiak átütőbb támadásokra képesek, csapatként jók. Nincs kiugróan jó támadójuk, több játékos is szerzett 2-3 gólt. A Cukaricki erős középcsapat, 8 ponttal van lemaradva a dobogótól, így a nemzetközi indulástól és erre nincs már esélyük. Motiváció nélkül Újvidéken nehéz lesz még csak egypontot is szerezni.
TIPP: Hazai győzelmet várok.