2019.06. 12.

Osztályoznak a hispánok is

Evergreen11

Hosszú út várt a Malagára: ma a play off első közének első meccsén Galíciában szerepelnek a déliek.

Labdarúgás, Spanyol 2., ráj. a feljutásért, 2019.06.12. 21:00, Deportivo - Malaga

• A La Coruna a 6. helyen zárt a spanyol 2. volanban, pontjai többségét a Riazorban szerezte (10-8-3), a védelme jól zárt, csak 14-szer köszöntek be neki a saját létesítményében. A társulat összességében jó passzban érkezik a pótvizsgára, egy május közepi, Lugo elleni vereség rontja el a képet. Az utolsó három bajnokin gólt sem kapott Martí mester legénysége. Ma a keret teljes lesz, fontos hiányzóval nem kell kalkulálni.
  • A Malaga lecsúszott az első két helyről, végül a dobogó 3. fokán zárt. A déliek jól kezdték a bajnokságot, de tavaszra "megfáradtak". Jött is az edzőcsere, és Victor Sabchez fel is rázta a halványkékeket, akik az utolsó négy tétmeccsüket egyaránt behúzták. Vendégként 9-7-5 volt a mutajuk, de április közepe óta nem kaptak ki a túrákon. Egy védekező középpályás és egy balbekk ma sérülés miatt nem lehet ott a pályán.
  • Óvatos kiencven perccel kalkulálunk, a visszavágón dől majd el a toábbjutó kérdése érzésünk szerint. Ma a félidei iksz tűnik jó választásnak...