A végjátékhoz közelít az NBA, NHL, kövessük együtt a Tipplapon is!
Üdv mindenkinek!
2026 USA mérleg 18-13
Tarolt a Colorado
Magic-Lakers
meccs győztes V
1,64
- Bombaformában a Lakers, Doncic elképesztően nagyot megy, az Orlando lesz a következő áldozat? 8 meccses győzelmi sorozatban vannak, az elmúlt 12 találkozóból 11-et megnyertek, a bivalyerős sorsolás sem jelentett akadályt. Luka Doncic a vezér, de mindenki kiveszi a részét a munkából. A Heat elleni diadal során a szlovén 60 ponttal zárt, LBJ tripla-duplát szállított. A LAL kezdi bebetonozni magát a nyugati 3. helyre.
- Az Orlandonak is volt egy nagy menetelése, zsinórban 7w-wel, aztán a Heat elleni diadal volt a végállomás, azóta 3 bukta. Egymást tapossák a 38 győzelemmel álló gárdák keleten, a 10 playoff csapat mondhatni megvan, de a play-in körért még zajlik a csata, az 5-6. helyre még bárki felérhet, de a Magic is szeretné megőrizni a pozíciót.
- Nem lesz sétagalopp, de Doncicra nem lesz válasza a Magicnek, pontgyáros csatában is erősebbnek tartom a vendégeket, jöhet a LAL siker. Mindkettejüket 110 fölé várom, nem ok nélkül kezdődik 231,5-nél a ponthatár.
Ahhoz, hogy mindezt továbbra is fenntarthassuk ezen a szinten a Tipplapot, és még jobb- és több tartalmakat készíthessünk, hozzátok fordultunk segítségül és elindítottuk a Donably-t. Minden támogatás számít, és segít abban, hogy a közösségünk tovább növekedjen. Ha teheted, kérjük támogass minket! Ez számunkra hatalmas segítség! Előre is köszönjük szépen!

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!