Sportág: Kosárlabda

Az USA és Kanada válogatottja Las Vegasban, barátságos mérkőzésen csap össze egymással a közelgő olimpiai játékokra való felkészülés részeként.
Az olvasók kedvenc rovatában vegyes szelvényeket próbálunk összehozni, amelyben két-három mérkőzést kombinálunk majd egy ajánlatba. Az eredő szorzó 1,7 és 2,5 között lehet, a meccskínálat függvényében. A cél, hogy minél alacsonyabb kockázati tényezővel lehessen játékba küldeni a szelvényt akár papíros változatban, akár a neten. Fosszuk ki az irodákat együtt!
A cikkben a két major liga fináléval foglalkozunk, Boston-Dallas NBA és Florida-Edmonton NHL döntőket rendeznek! foto pixabay.com
A görög bajnokság rájátszásának negyedik mérkőzése következik, ezúttal Pireuszban találkoznak. Jelenleg 2-1-re vezet a hazai gárda, két győzelemmel kezdtek, de legutóbb kikaptak az OAKA Aránában.
Az olasz kosárlabda-bajnokság döntője zajlik, két Euroliga-csapat párharcával. Az állás jelenleg 1-1.
A német BBL bajnokság döntő sorozatának második mérkőzése előttünk, melyen a Bayern München és az Alba Berlin találkozik. A Bayern a hazai pálya előnyét élvezi, az első mérkőzésen is győzni tudtak.
A Paris és a Monaco összecsapása a francia LNB bajnokság döntőjének harmadik mérkőzése lesz, amelyet Párizsban rendeznek. A párizsi csapat remekül játszik Toumas Ilsalo irányítása alatt, és már két trófeát nyertek. Most lehetőségük van a harmadik megszerzésére. Az első meccsen alulmaradtak, de a második meccsen sikerült visszavágni, így most 1-1 után jöhet a harmadik találkozó a francia fővárosban.