2018.06. 06.

Lebron James kezébe veszi a karmesteri pálcát és szépít a Cavs? (Csont nélkül: kosárlabdás csevegő)

Az NBA négy győztes meccsig tartó nagydöntőjében a Cleveland Cavaliers és a Godlen State Warriors csap össze. Az első két meccset Kaliforniában játszották, a Warriors egy szorosabb és egy egyértelmű sikerrel 2-0-ra vezet. Ma pedig a harmadik meccs következik, immáron Cleveland-ben, ahol ha nem nyer a Cavs, akkor bizony gyakorlatilag vége a dalnak! Van egy remek tippünk!

KOSÁRLABDA, NBA, RÁJÁTSZÁS, 2018.06.07. 03:00
CLEVELAND - GOLDEN STATE (3.M.)

• Eddig két meccsen vagyunk túl, amelyeket a Warriors pályaválasztásával játszottak. Az első meccs szoros volt a rendes játékidőben, de aztán a hosszabbítás alatt a hazai csapat nyerni tudott. 124 – 114 a vége. A második körben már jobban összpontosított a Golden State! Curry, Durant és Thompson szórták a hárompontosokat, valamint McGee és Livingston is kiválóan játszott. Ezen a meccsen a Warriors 57,3%-ot dobott mezőnyből, az eredmény 122 – 103.
  • A második meccsen a fő probléma egyértelműen a Cavs védekezése volt, a csapat egyértelműen csalódást keltett! Ezzel a második vereséggel a csapat immáron negyedik alkalommal áll 0-2-re a döntőben. Sorsofordító meccs ez a mostani párharcban, hiszen ha megnyerik Lebronék a harmadik és negyedik menetet hazai csarnokban, akkor ismét minden lehetséges, de ehhez ugrásszerű javulást kell bemutatni, elsősorban a védekezés terén és James-re is nehéz feladat vár.
  • Az első két meccs után egyértelmű a Golden State fölénye. Várhatóan a mai mérkőzés ismét szoros lesz, Lebron James kezébe veszi a karmesteri pálcát és a csapata élére áll. Amennyiben minden kötél szakad és minden összejön nyerhet a Cleveland, erre remek 2,35-ös szorzót adnak, de ezt mindenképpen érdemes finomítani!

TIPP: érdemes lehet a Cleveland győzelmét megerősíteni hendikeppel:
Cleveland + 6,5 – 1,60

Természetesen kommentben várjuk a kosárlabdát kedvelő olvasóink ötleteit egyéb mérkőzésekre is!