2020.04. 16.

SBL: Visszavág a Pauian az elődöntő második meccsén? 11:00-kor!

A tajvani kosárlabda ligában a Yulon Luxken Dinos 103-90-re verte meg a Pauian csapatát. Ma pedig a két nyert meccsig tartó párviadal második összecsapása következik, de ezúttal a Pau pályaválasztásával. A tét nagy, jó meccset várunk!

KOSÁRLABDA, TAJVANI BAJNOKSÁG, RÁJÁTSZÁS
2020.04.16. 11:00
PAUIAN ARCHILAND - YULON LUXGEN DINOS (2.M.)

• Hiába gyengélkedett a Yulon a Stage 2. utolsó meccsein, amikor kellett a teljesítmény, azonnal feljavultak. Ma ismét ellentmondást nem tűrő két csapatot láthatunk majd, hiszen ez a meccs mindkét csapat számára kiemelkedően fontos.
  • Azt már sokszor leírtam, hogy a tajvani bajnokság a Beert eltekintve eléggé egyenrangú, sokat számít a pillanatnyi forma, illetve hogy a védekezés terén vannak hiányosságok. Ebben a megközelítésben a Taiwan Beer kiemelkedik. Ellenben nagyon sok az overes meccs, sok csapat a fuss és dobd elvét játssza.
  • Így tesz mindkét mai csapat is! A Pau szerezte a legtöbb pontot a bajnokságban, ma pedig hazai környezetben kell viszavágnia a Dínóknak, ha pedig nem sikerül, akkor  alighanem elment a hajó.
  • A légiósokról most nem írok, ha visszalapoztok több cikkben is meg vannak nevezve. Mindkét csapatban van 2-2 olyan idegenlégiós, aki erőssége az alakulatnak és a tajvani bajnokságből is kiemelkedik.

Azt várom, hogy ismét overes meccs lesz, hiszen ez a meccs mindennél fontosabb, különösen a hazaiak számára.

Pauian Archiland - Yulon Luxgen Dinos (2.m.)
Pontszám 174,5 | Több, mint 174,5 | 1.45 | (9/10)