eden12
Regisztrált:
11 éve
Hozzászólások száma:
4972 db
Tippek száma:
3407
Havi pontszám42
Aktuális havi ROI-99.79 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Cardiff-Burton mindkettő lő és hazai
Leed-Bolton mindkettő lő
Reading-QPR mindkettő lő
Standard Liege-Charleroi mindkettő lő
Osijek-Belupo mindkettő lő
Ajaccio-Clermont mindkettő lő
Rungted-Herning 5,5+over és vendég (dán hoki)
Alaptét:150Ft
Max várható 260.000
Sikereket!
1:1 is gyanus :D
Mondom a tutit:
Heremveen lő gólt 1,75X
Kosice-Zvolen 4,5+ over (hoki) 1,40X
MAttersburg-Salzburg 1,5+ over 1,22X
Tromsö gól 1,35X
Eredő:4,035X
20.000
Troyes-PSG 2:0 handiről Troyes 1,70X
Eibar nyer félidőt 1,80X
Lorenkog-Storhamar Storhamar nyer 1,22X
Eredő:3,73X
20k-val
És
Troyes vagy döntetlen 2,80X
Nürnber-Fürt mindkettő lő és hazai 4,35X
Eibar 2,55X
Eredő:31,06X
5k
Sikereket!
Sevilla nyer félidőt 1,60X
ATM-Leganes 1,5+over 1,30X
RapidWien-Ried 0:2-ről vendég 1,45X
Eredő:3,016X
20.000-el
Sikereket!
Road szerez golt. 1,45x
Milan 0:2-rol nyer. 1,30x
PSV szerez golf 1,3x
Setubal szerez golt 1,6x
10.000-el
Sikereket!
Engem a fikázás már nem feltétlen zavar,nem azért írtam tegnap,illetve ha azért írtam volna ,akkor az szókimondóbb lett volna:)
Alapvetően tippeket megosztani nézek fel.
Régebben le is írtam mit, miért teszek,manapság erre nincs időm(dolgozom) :D
Alapvetően kerülöm a tömegtippket, általában keresem az értékrendemnek,tapasztalataimnak leginkább megfelelő alulértékelt eseményeket felkutatni:)
Ez a 31-es széria kevésbé volt sikeres,bár még ezt sem feltétlenül állítanám,inkább a bank volt alulméretezett.
Ezt most így játszottam,ennél azért jóval masszívabb bankkal szoktam játszani ha komolyabban nekimegyek a dolognak:)
Sikereket!
eden12
Már alig vártátok :)
Ez most lefutott :)De nem kezdem el elmesélni ,hogy igazából mégis nyertem :)
Folyt köv. fogok még jelentkezni.Vszínűleg egy újabb 31-es vagy vagy 63-as bankkal még gondolkodom rajta.Attól is függ mennyi legyen az egységnyi tét.
Itt most ugyebár az elején mondtam,hogy 4000/egység volt.
Manchester-Coventry hazai 1,50X (jégkorong)
Real-PSG 0:2-ről PSG 1,22X
Eredő:1,83X
Tét:2 egység
Marad:1 egység
Kezdő:31
Sikereket!
Derby vagy X 1,30X
Wycombe-swindon 1,5+ 1,22X
Eredő:2,69X
Tét:2 egység
Marad:3
Kezdő:31
sikereket!
Deportivo-Betis mindkettő lő és 2,5+ 1,65X
Schaffhausen-Servette 2,5+ 1,75X
Eredő:5,78X
Tét:1 egység
Marad:5 egység
KEzdő:31
Sikereket!
st pauli-Nürnberg 1,5+ over 1,25X
Go-Ahead-Emmen 1,5+ over 1,12X
Eredő:1,71X
Tét:4 egység
Marad:6
Kezdő:31
Sikereket!
KEzdő:31
Sikereket Mesterek!
Elnézést,de túl sokáig kotlottam az angol bajnokin...
Bornemouth nyer félidőt 1,70X
Celta-Espanyol 1,5+ over 1,30X(ezt én merem ajánlani amúgy hazaiba is vagy 2,5+-ba is simán )
Basaksehir-Fener 1,5+ 1,22X
Eredő:2,69X
Tét:16 egység
KEzdő:31
Gabibusz-nak a tegnapi kérdésre:
Valahol igazad van,alapjáraton nem szeretem a gól-gól opciót,nem tudom megmondani miért,nem szimpatikus :)Az Augsburg nem jött be tegnap,pedíg elég ígéretesnek tartottam...Leipzig csütörtökön játszik EL-t ezért is vállaltam.
Maihoz:
Én mindíg úgy vagyok vele, hogy közvetlen BL/EL meccsek elötti bajnokikon az érintett csapatokat szeretem veretni, mert abból indulok ki, a BL/EL-re tartalékolnakés fókuszálnak inkább,ezért ma a Braga nagyobb arányú győzelmét nem tartom valószínűnek.Főleg, hogy a Setubál nagyon masszívan elkezdett bekkelni :)
A Roda, meg szarul áll,de szeret gólokat lődözgetni nagy csapatoknak:Ajax,Feyenord,AZAlkmaar stb...
Sikereket!
Amúgy sztem a Leicester 0:2-ről is szépen fizet 2,1X!!!
Roda gól 1,60X
Braga-Setubal 0:2-ről V 1,50X
Eredő:2,4X
Tét:8 egység
Venlo nyer 2,65X
Eredő:12,985X
Tét:1 egység
MArad:38 egység
Kezdő:31
Sikereket!
Everton gól 1,65X
Heracles Den Haag 2,5+ over 1,55X
Eredő:2,557X
Tét:1,76 egység
MArad:41
Kezdő:31
Sikereket!
Djurgarden-Frölunda 4,5+ over (hoki) 1,65X
Portimonense-RioAve 1:0 X 4,20X
Portomonense-Rio Ave2:0 X 7X
2/3
Alaptét:2 egység
Összes tét:4 egység
Marad:41 egység
Kezdő:31 egység
És igen ezt így lehet játszani,majd elmondom annak aki nem érti...
Ilyen szelvényeknél kinézek egy fix tippet és hozzá egy handis X-et amit 0:-ről is és 0:2ről is játszok.Az egyik tuti elmegy,de ha a másik jön meg a fix msik akkor nyerő.
Tippmix engedi feladni egyébként,de mind1, tudom úgyis hazoduk :))))
Nyílvan aki ezt mondja nem ismeri a Tippmix szabályait,persze játszani játsza a tippmix-et :)))De arra sem veszi a fáradtságot, hogy a szabályokat elolvassa...:)Csak engem nevez kamusnak:)És ugyan azon esemény miatt 2x-es téten megy a buli.
Erre most mit mondjak...Nézz utána pajtás!
Bayern-Hoffenheim 0:2 X 3,90X
Bayern-Hoffenheim 0:1 X 4,10X
Girona szerez gólt 1,35X
2/3
Alaptét:2 egység
Összes tét:4 egység
Marad:46,78 egyég
Kezdő:31 egység
Olympiakos-AEK Athen 0:2 x
Mannheim-Ingolstadt 4,5+
2/3
AlapTét:2 egység,összesen4
Marad48
Kezdő:31
Mouscron-Kortrijk 1,5+ 1,25X
Partick-Celtic 1,5+ 1,18X
Eredő:2,28X
Tét:5,52egység
MArad:52 egység
Kezdő:31 egység
Sikereket!
Ma kicsit trükkös leszek:)
Juventus-Genoa 0:1-ról X 3,45X
Juventus-Genoa 0:2ről X 3,5X
Jung Ajax-Cambuur 2,5+ over
2/3
Alaptét:2 egység
Összes tét:4 egység
Marad:47,72 egység
Kezdő:31
Sikereket!
Az ,hogy lapvezető rovatokhoz nincs statisztika mondjuk szerintem is elkeserítő,de akkor oké elfogadom, hogy nem fizetős az oldal,ám legyen. :)
De az ,amikor ide rendszeresen bírogató tagokat basztatunk állandóan(kivéve aki nyílvánvalóan hazug,stb...) azt nem tudom elfogadni...
Aki más tippjét játsza, mert vagy fingja nincs mit tegyen, vagy magától mindíg veszít, vagy-vagy-vagy stb... Az nehogy már valakit kuvaanyázzon azért ,mert valaki beír ide valamit,amit ő megtesz,aztán elveszít...
Találjon akkor ki magának jobbat!
Ez a rovat arra ad lehetőséget, hogy aki magát ki akarja próbálni, vagy közösségi életet akar élni a témában azt itt megtehesse...Ennyi!
Aki ezt nem tudja elfogadni, és itteni emberek hozzászólása által akar meggazdagodni ,az kurvára rossz helyen jár :))))
Azt tudom ajánlani az ilyen embereknek, hogy kicsit művelődjenek,olvasgassanak utána dolgoknak,és próbálják meg magukat fejleszteni, kitalálni vmilyen szisztémát azt úgy boldogulni!