Niké
Regisztrált:
10 éve
Hozzászólások száma:
3437 db
Tippek száma:
1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Azaz otthon megverték a Ferencvárost és most az éllovastól is elvesznek három pontot.
Segít a Zalaegerszegnek nekik nem kellett túlórázni a kupában és idén mumusaik a rábapartiaknak.(no nem mintha a Ferencvárosnak nem,oda-vissza verték)
Egy Calderonnal jobbak!(gól és góloasszt tippelek rá)
tippszelvény
ZTE - Győr
ZTE
Újabb 1-0 és még matekozhatnak,bár az alapszakasznak lassan vége és a legjobb négybe szinte elengedhetetlen az oda-vissza verése a Levszkinek.
Högmót nem tartom olyan nagyra mégis ezzel kis bizalmat szavazok neki.
DVTK megoldja szerintem szurkolói nélkül a bennmaradásukat míg az MTK váltja a Honvédot.
A másik a Honvéd számára nem a kupa a fontos.
Bajnokságban minden idei meccsükön benne volt a pontvesztésük.
Ez csak Budafok ellen valósult meg míg mondjuk otthon egy Ajka az utolsó percekben lett 1-0-ra behúzva.(szintén akadt kiesés ellen harcolóval volt hátrányból nyertek)
Ráadásul a Miskolciak azt a Paksi csapatot oktatták le Pakson akik az elmúlt két MK-t nyerték.
Ludogorec szinte biztosan elbukta a bajnokságot 13 év után.
12 ponttal vezet a Levszki és legutóbb a 10 pontos hátrányból lett 12.
Ludogorec otthon 1-1-re ikszelt míg a Levszki küzdelmes meccsen nyert 4-3-ra.
Szuperkupában kibírták 1-0-ra ellenük,de a Levszki játszotta a focit és emiatt vagyok én ma papíron meglepetés vendég.
Szarakodik a rendszer és nem értékelte ki!
Ez nem egy tenisz halasztott kezdés miatt nincs elkönyvelve pedig mondjuk tegnap este nyolcra volt kiírva.
Nagyot ment!
Mára egy MK meccsel indulok,gólokat várok.
tippszelvény
Győr - Kecskemét
Több, mint 2,5
Ellenben kontrákból meglephetik az ETO-t vagy egy jó felszabadítással.(lásd Újpest gólja ellenük)
Gólokra teszek vagy nagyon elverik a Kecsót vagy mint az MTK-val sok mellé szorosan nyer a Kecsó.
tippszelvény
Győr - Kecskemét
Több, mint 3,5
Azok miatt fiatalabbak szintén megutálhatták mert egymaguk több pontot vettek el a Ferencvárostól mint a többiek összesen.
Pákászban sok utálat lakozik!
Rengeteg az olyan írása ahol klubokat ekéz!
Régebbi mondjuk Kecskemét veretése és elfogynak mert másodosztályból jöttek és végül bajnoki ezüsttel zártak és hasonlók.
Paks ugyanez és még sorolhatnám.
Ez is egy rapid hajrás futam lett!
Jól érezted végig a tippeket!
Tegnapi napon a 16-ból 3 rossz tipp érkezett,ez nem gyenge.(én rontottam a statisztikát mert az egyik tipp az enyém a háromból)
3 kiesés és holnapra nincsen meccsmásolás.
Valamint Varga és Tóth eladása után még nem sikerült megverni bárkit az EL-ben.(háromból nulla)
Továbbjutást ünnepelnek akkor mennek a levesbe a bajnokságban.
tippszelvény
FTC - Ludogorec Razgrad
Ludogorec Razgrad
Szerintem csípnek-rúgnak a romcsik hiszen ma egy megalázó vereséget akarnak elkerülni.
tippszelvény
Veszprém - Dinamo Bukarest
Több, mint 8,5
5-6 lett UEFA honlapja a hivatalos,de a mixen lehozták 5-4-re a közvetítésben.
Rajta nem múlik a magabiztos továbbjutása a matracosoknak.
Az odavágóhoz hasonló szoros küzdelem.(2-1-nél írtam amikor hatnál tartanak a kaput eltalált lövésekkel)
EL tavalyi menetelésüket látom szinte csak a BL-ben.
Inter meg nem olyan jó most!
tippszelvény
Atl. Madrid - FC Bruges
Hazai és több
Horváth Dávid elküldése nem hozott áttörést és továbbra is szenvednek.
Pinezits jól indult egy Kisvárdai sikerrel azóta három vereséggel és egy döntetlent tudnak felmutatni vele.
Tavaly hasonló szakaszban kihúzták gól nélkülire,de az még Horváth Dávid keze alatt történt.
Fradi idegenben jobban teljesít és egy felforgatott csapatuk egy látványos sikert arat.
A Braga vagy a Porto mindegy a folytatásra viszont az nagy fricska lenne az a Ludogorec üti el a portugál túrától akikkel ebben a kiírásban csak háromszor találkoztak és veretlenül lehozták ellenük.(Razgradi 2-1 után már nem veretlenül állnak a párharcban mégis egyetlen vereségük kiesést jelenthet)
tippszelvény
MTK - FTC
Vendég és több
Ketten tudtatok pontot szerezni és emiatt kicsit többre tartom ezt a pontszerzésed.
Ez egy halálfutam volt!
Gyorsan elhulltak a riválisaid.
Zalaegerszegen bejöttek a külföldi spílerek és most jobban szerepelnek a bajnokságban.
Debrecen számomra olyan letisztult és könnyedén fogható mint a Paksi.
Bárányt ha feloodozzák sem tudom elképzelni a mai sikerüket.