Niké
Regisztrált:
10 éve
Hozzászólások száma:
3437 db
Tippek száma:
1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Keane velük mègis nehezebb meccsre szàmíthat.
Mondjuk Pesics kezd mert Saldanha mèg tovàbbra is a seggèn veszik a levegôt 55 perc utàn.
Plzen meccsen meg Vargàval cserèl a hajràra majd.
Az külön pikàns egy Felcsúti igazolàsa lehet akàr a Ferencvàros mai megmentôje Gruber szemèlyèben.
Hètközben màr leírtam ha kisàrgàzza magàt ez a meccs hazai nàlam.
Ez a Ferencvàros idèn sem az igazi arcàt mutatta.
Jàtèkosaik meg lennènek de többen formàn kívül vannak.
Szàmomra Zachariassen ilyen akiben màr-màr egy jó EL ès bajnoki teljesítmèny utàn egy vaskosabb eladàst làttam.
Màra mèg a kezdôbe is alig fèr be!
A Pushcash hiàba nem a szívemcsücske Hornyàk összerakta ezt a bandàt.
Jót tett nèhàny balhèsabb eladàsa mint pèldàul Baluta.
Közben berobbanhat ma akàr cserekènt Mondovics Kevin az ifjúsàgi ligàban rendesen megszórta az ellenfelek kapujàt.
Felvittèk a nagyokhoz gyorsan,mikor ha nem ma szerezne cserekènt mèrkôzèst eldöntô gólt.
tippszelvény
Puskás Akadémia - FTC
Hazai és nem
Gartu!
🤝
Balfasz Bantu Banda!
Vasàrnap màr kèt ponttal vezetô a Pushcash!😄
Kb ennek a duplàja!
Gyorsan lejött,gratulàlok.
😡
Egyszer bízik az ember bennük jobban màris befosnak.
Sokat reklamàl ami nem volt jellemzô rà,megnôtt az arca rendesen.
Teljesítmènye nem romlott ugyan de azèrt okozhat nèhàny kellemetlen pillanatot egy mai lapjàval.
Nekem az egyetlen èpkèzlàp csatàruk!
Az ilyen Saldanha ès Pesicsek a szememben nem azok.
Az egyik nem bír 90 percet egy èv alatt vègig jàtszani míg a màsik a gólokkal marad adós.
Nàlam az ô hiànya màr a hètvègi derbit erôsen hazaira húzza èppen ezèrt.
Vàlogatottunk alapembere ès ezèrt kellene kicsit elbeszèlgetni vele.
Ezzel mindenki csak nyerne!
Ezzel màr minden tiszta!
Javul a Pushcash esèlye a gyôzelemre!
0-2 nincs akkor tènyleg lehet 1-1 is teljesen mindegy ha valami ilyesmire gondoltàl?
Varga Barni valószinûleg ma kezd ès gyorsan eltiltja magàt majd Felcsúti derbirôl.
4 sàrgàval jàtszik,az MTK-T azèrt nem tudta abszolvàlni mert kevès esèlye volt pedig egy lesnèl elküldi melegebb èghajlatra a bírókat amivel ma töltenè eltiltàsàt.
Szerencsère rotàlt az ír így Saldanha kezdett.
tippszelvény
ZTE - FTC
FTC
Ezèrt a kupàban vàrom egy jó szoros gólgazdag meccsen jut tovàbb valamelyikük.
tippszelvény
VfB Stuttgart - Augsburg
Több, mint 2,5
Aki mèg hasznàlható volt azt eladtàk ès igazoltak egy olyan Camaj meg Botkàt akik amikor pàlyàn voltak emberhàtrànyban jàtszott csapatuk.
Hadilàbon àlltak a gólszerzèssel màr ôsszel,de tavaszra sem javul a helyzetük.
Zalaegerszeggel aligha bírnak,van nèhàny robbanèkony jàtèkosuk akik ma kivègzik a Kecsót.
tippszelvény
Kecskemét - ZTE
ZTE
Pèldànak Saldanha kezd majd!
Erre a hètközi meccs ès Vargàt pihenteti Keane az elmaradt Zete meccsre ahol kireklamàl egy sàrgàt hogy a Felcsúti klasszikust kihagyja.
Stabilan kapja a lapokat ès ma jàtszik a Zalaegerszeggel töltenè le.
Amióta elment Paksról nem evett egy Snickerst mert teljesen kifordult magàból.
Nem volt soha ilyen nagy reklamàló,mixen lassan 1.01 kap sàrgàt.
A Puskàs is örült a tovàbbjutàsuknak mert tovàbbra is megosztódik a figyelmük amivel elèggè jók az esèlyeik a bajnoki címre.
MTK Varga kapusban ès a hètközi meccs okozta fàradalmak miatt egy ikszre jó.
A vendègek hollandoktól làtott stílusa kellemetlen perceket fog okozni.
Debrecen elleni hazai 2-2-t tippelek
tippszelvény
FTC - MTK
Döntetlen és több
Eddig mindig földberúgtak amikor ott volt a lehetôsègük.
Hajrà de amilyen gyenge ez a Debrecen ès az ôsi rivàlissal meccselnek.
A Nyíregyhàzàra nem mondható nem jók ès szinte meccsrôl-meccsre javulnak.
Tibcsi68 nulyomdokaiba lèphetsz ezzel a jó tippel.
Szintèn hasonló helyzetben nyert!
Mindenki kiesik ès 0 pont vagy talàl ès 15 pont volt a tèt.
Itt mindenkit a kis szorzók ütnek el.
Elèg a kèt futamot nyert Bartmûvekre gondolni.
Nàla mèg kisebb odds ejtette ki az ezt elôttiben.
Ez egy ilyen nap,csajoknàl a Barcelona otthon kapott ki a utolsó elôtti Levantètól 2-1-re.
Na az ütött igazàn!
A Barcelona 5 èvente vesztes bajnokit kb,jó tavaly egy Atletico iksz becsúszott ès kètèv utàn nem szàzszàzalèkos teljesítmènyt hoztak.
Ma meg döglöttek,a Kisbarca szerintem elveri mèg ès nem marad ez a jó kis iksz.