Niké
Regisztrált:
10 éve
Hozzászólások száma:
3437 db
Tippek száma:
1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Ahogy leírta Chavannel a Ferencváros velük kezdte a BL-ben és kisebb csoda ez a félamatőr gárda elvergődött eddig.
Hozzájuk képest a Puskás-Fiorentina BL döntő volt a selejtezőben.
tippszelvény
Fiorentina - TNS
Hazai és több
Anikó peches volt ezzel!
Ennyi bakit nem vártam,öngólok kihagyott tizenegyesek.
Kb annyival volt jobb a Feyenoord hogy a Gironát egy leses öngóllal verte.
Igaz az még 1-2-nél történt.
Ott 11perc kellett 3 gólhoz ide egy tízzel több a gólváltáshoz.
Gratulálok!
Villám tipp volt ez!
Gironában hasonló csapatot látok, szoros vendég ahogy írtam.
Szerintem ugyanúgy csalni fogják a focit ahogy a Milan tette csak 0-1 után kezdenek el játszani.
tippszelvény
RB Leipzig - Juventus
RB Leipzig
Nálam ez ma vendég h a szorosan is.
tippszelvény
Girona - Feyenoord
Feyenoord
Végén volt egy kis izgalom,de az a pár centi most kedvezett.
Gólkülönbség miatt megnyomhatják,a forduló 9-2-es meccse.
Csak így kilogikázva!
Nem mindig mindenre figyel,belefér.
Ezért vártam egy amolyan Dortmund-Bochum 6+.
Szép tiszta tipp volt,gratulálok!
9.perc 1-1.
Mindkét csapat számára jó az 1 pont!
tippszelvény
Arsenal - Paris SG
Döntetlen
tippszelvény
Dortmund - Celtic
Több, mint 4,5
Újabb hendivel veretem a Milant!
tippszelvény
Leverkusen - Milan
Leverkusen
Eleve a bajnokságot nem tudták a behúzni és selejtezőre kényszerültek a BL-ért.
Éppen sülyedőben a Salzburg!
Most ez a 0-4 a Bresttel újabb szép zakó.
Brest meg ezzel osztrák bajnok!
Az első kettőt elverte!😀
Salzburg öt érdemes nagyobb hendivel veretni a jövőben.
Közel voltam!
A térség jó volt! 😆
tippszelvény
Milan - Lecce
Döntetlen vagy Lecce
Utána éppen az ellenkezőjét írtad.
Győr továbbra sem számít mégis a Paks látványosan leadta a három pontot.
Ma sem elképzelhetetlen az alakuló Újpest is beleszalad egy pofonba máskülönben újra lőtávon túl a bennmaradás.(értsd 4 pontra,egy kör alatt nem behozható)
Ez a Győr egy jó NB2-es csapat semmi több mégis vannak pártolóik akik bennmarthatják.
Netán kiesnek akkor sincsen nagy baj Tarsoly Csaba 2 év múlva hozhat pár milliárdot erősítésekre.(kb akkor szabadul jómagaviseletért)
Szerintem mára újfent beültetik a hintába a fogadókat.
Nem legyen nagy a szakadék és a két kiesőből egy már félig beírható ne legyen.
Mesterhármast lő a marokkói csodaigazolás!
tippszelvény
Újpest - Győr
Győr
tippszelvény
Thaiföld - Franciaország
Thaiföld