Niké
Regisztrált:
10 éve
Hozzászólások száma:
3437 db
Tippek száma:
1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Tobol Basel után a bajnokikat is elkezdi nyeregetni.
Idén Novemberben lesz nekik az évmeccse a kazah kupa döntő a vélhetőleg addig bajnok Ordabaszival.
Egy bajnoki 4.helyet éppen ezért hozniuk kell vagy jövőre nem indul nemzetközi kupában.
Attól messze vannak feljönnek a második helyig ami sokat érne ha nincs meg a kupa mivel akkor is ők indulnak az Európa Ligában.
Jövőre lesz egy kisebb átszervezés,ezért a kazah mellett a magyarok is küldhetnek csapatot az El-be már olyat aki nem a BL-ből zuhant le.
Dundalk szintén Konferencialiga indulásra hajt otthon ezt hozzák az Akureyri meccs után.
A Ferencváros ma egy nagyon mélytalajú pályán Varga Barnabás első Ferencvárosi bajnoki góljaival könnyen elhozza a három pontot.
tippszelvény
Fehérvár - FTC
FTC
Dundalk - Shelbourne
Dundalk
Tobol Kostanaj - Kajszar Kizilorda
Tobol Kostanaj
Tavaszi produkciójuk nagyon tetszett,sok gólt szereztek és gól gazdag meccseket játszottak.
Osztályozós helyen álltak és végül egy erős felsőházi csapat lettek,messze elkészülték az utolsó helyeket.
Még leigazolták Zivzivadzét a fehérváriaktól.
Ő az utolsó fordulóban talált először be mégis most az Osnabrück elleni rajton már kezdőként játszott először a Karlsruhében.
Hamburg ellen szól az is két ilyen mérkőzést nem szoktak ők nyerni.
Herthát lehet egy másik osztály felé indították,bár ez nem az első lesz hanem a harmadik vonal Regionalliga.
tippszelvény
Karlsruhe - Hamburg
Karlsruhe
A napi fix!
Ez a Fehérvár idén is a kiesés ellen fog harcolni.
No ezt nem csak az Újpesti veresége miatt mondom inkább a koncepció nélküli játéka ami megmaradt.
Netán ma kapnak egy tizit azt Kodrósan fölé lövik.(Mezőkövesd meccs volt előző szezonban.
Varga Barnabás első bajnoki góljára ma szintén jó esély van.
Még ebben az esős időben az ívelések neki kedvez majd.
Úgyis mondhatom ma az égiek is azt akarják legyen meg Varga Barnabás első Ferencvárosi bajnoki gólja.
tippszelvény
Fehérvár - FTC
Vendég és több
Mára egy biztosabb MTK győzelmet tippelek!
MTK hiába újonc az ilyen NB2-es típusú mérkőzéseit nyerni fogja.
Ezeken a meccsein várok olyan jobb teljesítményt mint Horváth Artúr.
tippszelvény
ZTE - MTK
MTK
Tabakovic talán megmenti őket!
Marci ezüstös,Palkó a bronzos a Dárdai technikai tudásuk alapján.
Két hasonló csapat,ráadásul pénteken mindig a legócskább meccsek vannak.
MTK-Paks jó rajtban bíztunk a múltkor,erre egy-egyes gyötrelmes mérkőzés volt.
tippszelvény
Puskás Akadémia - Újpest
Nem
Pénteken mindig a gólisszonyú meccsek vannak!
Tavaly egy Kecskemét-Vasas 0-0 volt a nyitány,kettőnél több nem igen volt.
Most MTK-Paks 1-1-gyel indultunk.
Dárdai Pali idegenben soha nem volt jó bármilyen Herthával,de otthon bárkit elkapnak.
Emlékszem amikor elküldték legutóbb éppen a Bayern Münchent verték nem sokkal korábban hazai pályán.
Ez a Wehen jól mutatkozott be hiszen a tavalyi újonc aki bravúrral elég könnyen végzett a középmezőnyben nem tudta legyőzni őket.
Marci az akitől soka várok!
Volt szerencsém élőben látni az U17-es Eb döntőn és amint beállta szabadból lőtt egy jó nagy felső lécet.
Technikailag a legjobb a háromból.
Palkónak ez a szint még talán jó,10 gólt ha lő már jó volt a szezonban.
Szintén fontos információ az Ausztria Wien csapatától igazolt Tabakovic is valószínűleg már ma lehetőséget kap,az osztrákoknál nagyon jó formát mutatott,termelte a gólokat.
Már Debreceni játéka sem volt rossz azóta fejlődött.(szerintem kezdeni fog ma)
A szokásos gólgazdag nyitány és hazai siker a tippem.
Ehhez már egy jó Tabakovic és Palkó játék elég.(4-0,4-1-et tippelek)
tippszelvény
Hertha BSC - Wehen
Hazai és több
Északírből meg a Linfield,de egy Crussaderssel ugyanígy bíeírom írnek.
Most Máté van!
Ő nem edző és másodhegedűsként megkapja ugyanezt a pénzt.
Bedobja azokat akiknek kevesebb lehetőség jut.
Lipcsei lenne a jó megoldás!
Persze itt már rég nem a Basel a favorit,az is jelzi a Tobol kinti sikerre 8-as volt a szorzó mára kicsivel három felett van.
Legyen így!
Én mára ugyanolyan rossz mérkőzést várok ami kinn volt.
1-0-ra és a 0-0-ra tippelek!
KB ez olyan mintha a Kecskemét lenézte volna a Rigát,pedig már a sorsolásnál megírták ez BL selejtező számukra mivel az izlandi első és a jelenlegi lett első továbbjutóját kapták.
A kazah bajnokságban vezetőt aligha nézték le inkább az utazás vett sokat ki belőlük.
Az Tobol vagy Aktobe idegenben szerzett biztos előnyt.
Az Svájci Basel volt a nagyobb szenzáció a grúzok kiütéses hazai veresége is meglepő volt.
Az ordabaszi nyugodtan játszhat egy mérkőzéssel kevesebbet játszva is 3 ponttal veri a címvédő Asztanát a bajnokságban.
Egyszer betalálnak,bennük érzem Klaksvik szindrómát.
Zalaegerszeg hosszú idő után indult nemzetközi kupában és nem kellett sokat utazni sem.
Az Esszék meg jól járt ezzel a magyar testvér csapattal akik nem voltak olyan kellemetlenek mint a tavalyi kazah ellenfél.
Gyorsan kiestek az első párharcukban akkor!
Egy baráti 1-1-et remélem lepacsiztak, legalább nem kettős vereséggel esik ki a Zete.
tippszelvény
ZTE - Osijek
Döntetlen
Rigának kettőt mindenképpen lőni,de ez inkább három a Kecskeméti gól miatt.
Hasonló csapatok csatáznak még egy jó kis 3-3-at kinézek ebből.
Most nyíltabb játékra számítok a hazaiaktól amivel kinyilik a gólcsap.
tippszelvény
Riga FC - Kecskemét
Több, mint 3,5
Szerintem most főleg nem szakadnak majd meg ahogy tavalyi 4-0-ra is 1-0-ás vereség jött.
Tartalékosan maximum döntetlenre mennek,nem véletlenül ilyen magas a szorzójuk.
Pontokat a továbbjutásért kapnak az ország rangsorban meg mindegy nekünk nyernek vagy sem.
Lefelé sem kell nézelődni viszont az előttünk állók igen messze vannak tőlünk.
Ez a 24-29 hely stabilan hozva van!
tippszelvény
Shamrock Rovers - FTC
Shamrock Rovers
A kazah Tobol is örül nekik mert közelebb vannak.(ennek a győztese a Basel-Tobol párharcban nyerővel folytatja,a svájciak már otthon bizonyították nem akarnak itt vergódni a Konferencialigában,főként a második tizenegyes és kiállítás volt nagyon feltünő)
tippszelvény
Kuopio PS - Derry City
Kuopio PS
Ennyi gyengélkedő favoritot!
Qarabag,Maccabi Haifa,Hacken vagy Genk egy 70 perces emberelőnyt nem tud győzelemre váltani.
Na szóval Raków eredményei első Konferencialiga szezonban Suduva(litván) 0-0,0-0 büntetőkkel jutottak tovább,Rubin Kazany(orosz) 0-0,1-0 és jött a végállomása a belga Gent.
Otthon verték 1-0-ra majd idegenben 3-0-ra kaptak ki.
2.Konferrencialiga indulásuk!
Asztana(kazah) 5-0,1-0,Trnava(szlovák) 2-0,1-0 és a tavalyi végállomás a cseh Slavia volt.
Őket otthon szintén eggyel verték 2-1 ám ezúttal ha nem is hárommal a minimális 0-2 a kiesésüket jelentette.
A Rakow egy jó kis feltörekvő csapat,egy Európa Ligába remélem bejutnak.
Megérdemelnék!
Az hogy a Konferencialigában nem védte észre őket Sokatmondó.
Utóbbi két évben a playoffban estek ki,tavaly Pl:az Asztanát verték bucira kazah földön 5-0-ra a visszavágó már formalitás volt.
Nem a legjobbak a kazahok jelenleg mégis otthon nem kaptak ilyen zakókat.
Qarabag még régi ismerős,nem véletlenül egy évtizede mindig csoportkörösek,tavalyi lenézését ezért sem értettem sokak részéről amikor a Fradi fele ennyi csoportba kerülését tudott felmutatni.
Idegenbeli meccsen volt egy érzésem nagyon tartalékosan mentek.
Érdekes 2-0-ás hátrányból pár perc alatt egalizáltak.
Jó a végén az exhamburgi mégis előnyt szerzett,de kellett ez.
Lássák a lett csatáruk Gutkovskis eladása után is van élet.(a lett komát nagyon csíptem volt néhány döntő gólja ami kedvezett nekem és a másik kedves emlékem Lettország D ligából való feljutása során szórta a gólokat ami szintén sok gólos,hendis tippet hozott számomra)
Rutinból a továbbjutás 90 perc alatt meg lesz!
tippszelvény
Qarabag Baku - Rakow Czestochowa
Qarabag Baku
3 fordulót nyert és történelmi első csoportba kerülését ünnepelhete.
Itt a Dritában bízva innen kerülhet egy olyan az utolsó 4. selejtezőbe akinek a bejutásuk nagy szenzációt okozna.