Niké
Regisztrált:
10 éve
Hozzászólások száma:
3437 db
Tippek száma:
1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Aztán a kiállításból csak újabb egy gólra futotta az ma a máltaiaknak visszaüthet.
Mindenesetre ez a páros azért is érdekes hiszen a továbbjutást kiharcoló várhatóan koszovói ellenfél vár.
Vannak csapatok akik látványosan kiesnek mivel itt nincsenek nagy pénzek.
A Plzen-Drita jól illik a képbe,bár a hollandok tudnának mesélni milyen "könnyű" ellenfelek.
Ott annyira összerázta őket a koszovóiak csapata a Feyenoord Konferencialiga döntőt játszott.
Jó látványos vereséget szenvedett a Basel otthon a Toboltól például.
A máltaiak meg nagyon tudnak védekezni,az a Glentoran kiejtése nem volt csúnya.
Alig volt valami pár lövésük mégis csak már az extra ráadásban kapott góllal kényszerült hosszabbításra.(azzal lett 1-1, otthon 2-2 volt)
Dudelange meg a kapusa lévén felkerült a népszerű videók közé.
Történt ugyanis a St. Patrickkal vívott visszavágón a kapusuk kijött a tizenhatoson kívülre és nemes egyszerűséggel a saját kapujába csúsztatta a labdát és ezzel egyenlített az íreknek 1-1.
3-2-re idegenben is legyőzték őket így kettős győzelemmel jutottak tovább.
A túloldalon már tegnap leírtam a Gzira portása büntetőkkel gyűlt meg a baja.
Ritkán látható amikor az első 11 lövő mindegyike belövi a maga büntetőjét ez így történt itt.
A második körben rögtön a máltai kapus védte az északírek tizenegyesét mégis gól lett mivel egy furcsa cundert kapott a labda ami az ünneplő kapus háta mögött bepattogott és ezzel folytatni voltak kénytelenek,a Gzira kezdte a tiziket így ezzel itt már továbbjutást ünnepelték volna.
Na de ami késik az nem múlik a 14.párban újra védett főhősünk és ezúttal nem bízta a véletlenre kiütötte a szögletzászlóig a bogyót.
Röviden ezeket látva a kapusaikban bízva már egy gólváltást könnyen foghatunk!
tippszelvény
Dudelange - Gzira
Több, mint 2,5
Az odavágón az első félidőben kettő is akadt.
Hiába a nagy feröeri forma a bajnokságból vagy az eddigi 3 mérkőzésen nem kapituláltak mára egy simább 4-0-át tippelek.
tippszelvény
Häcken - KI Klaksvik
Häcken
Nem vártam ezt a gólözzönt!
Idegenben lőtt góllal jutottak a pozsonyiak tovább! 😅
Elég a legutóbbi bajnokuk a Hamrunt múltkori Konferencialiga mérkőzésére gondolni.
0-1-ről fordítottak otthon a Dinamo Tbilisi ellen vagy az első fordulóban bravúros továbbjutást kiharcoló Gzira.
Nem túlzás ez,alig volt kapuralövésük és ezzel együtt 1-1-re egy hosszabbítás hosszabbításában mentettek az északírek még 30 perc esélyt.
A büntetőknél a 28.rúgó hibázta el az első és egyetlen tizenegyest ezzel esett ki a Glentoran és a Gzira azóta luxemburgiak régi zászlóshajóját a Dudelangét már 2-0-ra verte.
A büntetőkről annyit a 12.párban már védte az első tizenegyest a máltaiak kapusa csak kapott egy cundert a labda és az ünneplő kapus háta mögött bepattant az üresen maradt kapuba.
Érdemes a reakciókat megnézni a padon és onnan szembesül azzal a kapusuk valójában még semmi nem dőlt el.
Kiestek volna biztosan nem dicsérik meg!
A Domzale párharca a Balzannak sokkal könnyebbnek indult a végén majdnem kiestek.
Most nekik kell feltámadniuk,nem lehetetlen.
Idén Málta és Kazahsztán csapatai nagyon sok meglepetést okoztak.
tippszelvény
Balzan - Nyeman Grodno
Igen és több, mint 2,5
Itt is bármi lehet,eltudom képzelni Zrinski-Urartu visszavágót ma.
1-0-ról fordít a Zrinski és hosszabbításra menti.
Egy bosnyák a Konferencialigában kapott egy nagy lehetőséget!
Ausztria Wien 1-0-ra verte a Boracot otthon.
Most olvastam a Hertha leigazolta a gólvágójukat Tabakovicsot.
A győztes gólt is ő szerezte az odavágón.
3.9 a bosnyák siker a továbbjutást 4.9-re adják.
Eggyel otthon nyerhetnek és még inkább kiegeyenlítődött a párharc.
A Maccabi és a Sheriff is sokkal erősebb!
Itt ma két szerencsés továbbkutó ütközik újra meg.
Az örményekkel szemben már majdnem sikerült kiesni a Zrinskinek,főleg az idegenbeli 1-0-ás siker után a otthon 1-0-ról lett 1-2 majd a hosszabbításban a gólváltással nem voltak beljebb a csapatok és büntetőkkel nagyon megizzadva kerültek ide.
A Slovannak is mázlival sikerült továbbjutnia,eleve otthon kihúzzák emeberhátrányban 1-1- majd idegenben a luxemburgiak büntetőt rontottak míg ők jobban sáfárkodtak a helyzetekkel.
Az idegenbeli 1-0-ás siker egy keveset segíteni fogja őket,bár a sok lappal és szabálytalansággal,netán egy Kucka harapás valaki újra bemutatt könnyen megéghetnek.
A kevés gólt hülyeségnek tartom mivel a bosnyákoknak legalább két gólt kell szerezniük a továbbjutáshoz.
Ebben benne van 1-2-es eredmény ami hosszabbítást jelent.
tippszelvény
Slovan Bratislava - Zrinjski Mostar
Igen
A lényeg a hazaiaktól nem várok gólt és ha nehezen is nyernek a macedónok akár otthon.
tippszelvény
Buducnost Podgorica - Struga Trim-Lum
Struga Trim-Lum
Jobb csapat a Struga és én úgy vagyok a mentenegróiakkal akár a Debrecen-Alashkert visszavágóval is csak ott az örményekben nem látom a gólt.
Magyar csapatos példát hozva ez tiszta Kajrat Almati-Kisvárda.(két 1-0-ás győzelmet aratott a Kisvárda)
Ez a Struga azért a Vilniusi műfüves meccsen is egy ikszre jó volt és otthon nagyon pechesek voltak.
Gondolok itt főként a Puskás díjas öngóljukra.
Na meg 1-0-ra vezetnek egy tizivel és szinte rögtön kapták az egyenlítő gólt majd mérgükben lőttek egy öngólt.
Közel duplán van ez a kettő!
tippszelvény
Valmiera - Tre Penne
Valmiera
Balzan - Nyeman Grodno
Nem
Debrecen-Mezőkövesd Dorian Babunski(csatár,Debrecen)
Ferencváros-Kecskemét Szuhodovszki Soma(középpályás,Kecskemét)
Kisvárdán is nagy változások vannak!
Elég sok magyar került a keretükbe és eladtak egy jópár légióst.
Hol van már az a Várda ahol szinte egy szín ukrán csapat állt ki,azért "szinte" mert a kapusa valami brazil volt és még egy magyar is befért.
Őket ma egy három pontra jónak látom mégis a kiesés elleni harcban számolok velük.(favorizálom a Diósgyőr,Zalaegerszeg,Mezőkövesd és Paksot mellettük,MTK majd jövőre esik ki)
Mostanában mindenre akad példa ,nincsenek meg az átlagok minimális 1 század miatt vagy holnapi tippet ír valaki és nem lehet korrigálni ott sem.
Az már alacsony odds volt!
Volt egy kiemelkedő egyén aki miatt mindenki 10 feletti volt.
Az év újoncára céloztam,a bajnok és címvédő,az egyetlen,a legnagyobb,a tippkirály. 😅
Lesz kiállítás a mérkőzésen!
Tavalyi utolsó néhány mérkőzésen elég favágók voltak a felcsútiak.
Diósgyőr ezzel szerezhet pontot!
Sok gól és hazai siker!
Hertha kevésbé jó Dárdaival idegenben és a tavalyi kieséssel záruló szezonjukban is voltak nagy idegenbeli vereségek.(hírtelen Kölni 5-2 ugrik be)
Düsseldorf meg otthon elég erős.
tippszelvény
Düsseldorf - Hertha BSC
Hazai és több
Nekem nincsenek kifogásaim a párbeszédhez!
Nem szokásom itt nagy kirohanásokat rendezni.
Hozzád is normális hangon szóltam egyszer-egyszer amikor nagyon elfogultnak éreztelek.
Jövőben ezen nem is változik részemről.
Ferencvárossal kapcsolatban annyit múltkori gyalázat felcseszte az agyam és még füstölt a fejem amikor nyersebben írtam tegnap.
Nem meglepő ez az állítás Kínát megfogta a kiállítás!
Kellenek a gólok, csak szólok!
Lapokat teszek,itt már félidőre nyerek.
tippszelvény
MTK - Paks
Több, mint 2,5
Inkább Pákász kollégát tanítsátok!
Ő nem elfogult senkivel!
Még szerencse maradtak állva ehhez hasonló félamatőrök!
Nálad is sok érv volt minden bajnoki elemzésedben!
Kecskemét kikap mindig,már kipukaddnak vagy Honvéd nem esik ki ők nyernek bárki ellen.
Most őszintén igazoltak egy tucat játékost és kiderül ezek tucatjátékosok.
Egész tavasszal ócska nézhetetlen játékot produkáltak.
Még adjunk ehhez egy rakat új arcot akik még két felkészülési meccsen sem találkoztak.
A másik nem gondolnád miket találok ki és milyen téteket rakok ezekre.
Az idegenben játszott 0-0-ra a döntetlenre és a pontos 0-0-ra is elég bátran tettem a körülmények miatt.
Zalaegerszeg nem mehet tovább,Ferencváros meg egy hét alatt nem szokott össze a csapatnak a gerince és aligha nyernek ma is szóval egy mini mixem így fest.
Alashkert-Debrecen 2-1,0-2
Kecskemét-Riga 4-2,1-3,büntetőkkel KTE
Osijek-Zete 4-0,1-3
Ferencváros-Schamrock Rovers 0-2,2-2