2024.07. 08.

Csavart labda- MLB cikksorozat

Csavart labda- MLB cikksorozat

Üdv mindenkinek! Az NHL, NBA szezon után az Amerikai Arénák rovat átalakul MLB sorozattá. Tiétek a többi tengerentúli sport, WNBA, foci! Nyerjünk együtt!

Üdv baseball rajongók!

Megvolt a finomhangolás, jön az MLB szezon második fele, tartsatok velem, hozzuk el a legjobb baseball ötleteket a sportfogadás szerelmeseinek!

Aki a sportágról szeretne tanulni, őt is szívesen várjuk, kérdezzetek nyugodtan!

 

Mérleg 6-4

Na végre a várva várt erős találat megjött

 Diamondbacks-Braves

Vendég győzelem 1,5

6,5 felett 1,46

 

  • Két külön opcióval érkezek erre a meccsre, íme az okok:
  • Az Arizona a tavalyi döntő után visszaesett, bár egy szép meneteléssel most felért 50%-ra. Átalakult a csapat, van benn fantázia, a tavalyi world series is extra volt, most is egy váratlan esemény lenne, a hasonló siker.
  • Az Atlantara szoktam mondani, hogy az egyik legjobban összerakott keret a ligában, csak most sorra dőlnek ki a fontos láncszemek, ráadásul hosszú távra. Acuna, Matzek, Perdomo, Strider mind maródi... Hozzáteszem így is ott van egy Kelenic, Albies, Ozuna, Olson, Riley, Acuna, ütősor.
  • A mai mérkőzés a négy napos széria nyitó eleme, amire újonc dobóval készül a hazai gárda, Yilber Diaz személyében. Elő kell szedni mindenkit a zsákból, ugyanis Gallen hű dobótársa Kelly augusztusig parkolópályán van sérülés miatt. Ennek fényében nem a hazaiaknak áll a zászló ma.
  • A vendégeknél Sale kezd, a veterán dobó csodaszép karriert tudhat magáénak és még World Series győzelme is van. Nagyságát ragozva elmondhatjuk, hogy még mindig magas szinten haijgál 35 éves kora ellenére, sőt....11-3-as mérleggel áll idén, csodás. Ő lehet az alapköve a győzelemnek. Bár a pályán nem találkoznak, de nagy a különbség mai pitcher ellenfelével összemérve.
  • Miért lesz 6,5 over? Alacsony határ ez alapból, az újonc dobót ki kell füstölni ennek az ütősornak, de nem rég belenyúltam Sale élete legrosszabb meccsébe, amikor 2 inning alatt akkorát betlizett, mint még soha. Ha homok kerül a gépezetbe lehet, hogy fel kell áldozni a bullpent a Bravesnek, mert ha ez elmegy akkor nem lesz meg a széria, holnap nehezebb dolguk lesz.
tipp
Arizona - Atlanta
A mérkőzés győztese | Atlanta | 1.50 | (10/10)

kapcsolódó meccs

Arizona - Atlanta

2024. 07. 09. 03:40 | MLB Tovább a meccshez

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb

további tippjeink a Baseball világából

2026.04. 29. MLB: Ötletbörze
Hát az LAD mindkettőnkkel kibabrált... jöhet egy MLB csomag
Hát az LAD mindkettőnkkel kibabrált... jöhet egy MLB csomag
Tommo tegnapi tippjét hozom ma, hátha több siker lesz egy másik pitcher párbajban,
Tommo tegnapi tippjét hozom ma, hátha több siker lesz egy másik pitcher párbajban,
2026.04. 22. MLB: Legyen hited
Találtam egy párosítást, ahol az ütésszámokra megyek rá
Találtam egy párosítást, ahol az ütésszámokra megyek rá