2026.05. 14.

MLB: Rég nem látott under tipp

MLB: Rég nem látott under tipp

Jól sikerült a visszarázódós tipp, reméljük a folytatás is ilyen lesz.

Üdv mindenkinek!


Mérleg 14-9

Skenes 6,5 inningen át no hitterrel állt, 3-1-re behúzta a Pitts.

 

Houston-Seattle

10,5 under

1,55

 

  • Egyik csapat sem azt hozza, amit várunk tőlük, az Astros a tabella hátuljában kullog, a Seattle meg nem hozza azt az igazán betonvédekezést, mint régen szokta, ehhez meg méginkább nem passzol a gyengébb támadójáték. 7. helyen áll a Mariners az AL-ben, de ez inkább a többiek "szégyene, ugyanis 21-23-as mérleg elég a 7. helyhez jelenleg. A szerzett pontmennyiségen az Astros ellen 10-1-es sikerrel kozmetikáztak, de, amúgy tényleg nem olyan ügyesek.
  • 2-1 a széria a Seattlenek, két under volt, egy over. Castillo dob a vendégeknél, aki ügyes dobó, de nem idén. 0-4-el áll, botrány rossz a játéka. Ha nem kapja össze magát, az nagy hátrány a csapatnak, az egyik legjobb pitcher nem betlizhet ekkorát. Ma van esélye felébredni. A hazaiaknál a kevés tapasztalattal rendelkező Burrows jön, aki idén 1-4.
  • Nem ok nélkül emeltem fel 10,5-re a tippet, mert, ha ránézünk az Astros számaira, azért ez necces lesz. Az egyik legtöbb pontot szerezték a főcsoportban, közben mindenkinél jóval többet kaptak. Miért raktam mégis undert? Valaki ma betlizni fog támadó oldalon, ketten együtt nem adják ki a 11 pontot.

👉 Ha tetszenek tartalmaink, kérjük, támogasd a munkánkat és regisztrálj a Tippmixpróra ITT! Sok sikert mindenkinek! 

 

 

tipp
Houston - Seattle
Pontszám 10,5 | Kevesebb, mint 10,5 | 1.55 | (10/10)

kapcsolódó meccs

Houston - Seattle

2026. 05. 14. 20:10 | MLB Tovább a meccshez

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb

további tippjeink a Baseball világából

Új szériák indulnak ma, nézzük meg mire megy az összetett éllovas Braves a Marlinsal.
Új szériák indulnak ma, nézzük meg mire megy az összetett éllovas Braves a Marlinsal.
Jön a harmadik LAA-LAD csata
Jön a harmadik LAA-LAD csata
2026.05. 12. MLB: Visszatérés
Az elmúlt hetekben picit pihentettem a base tippeket, nem is annyira jöttek, nem is foglalkoztam sokat mostanság vele, mert az NHL és az NBA jobban lefoglal most, de radar alatt van fél szemmel a liga.
Az elmúlt hetekben picit pihentettem a base tippeket, nem is annyira jöttek, nem is foglalkoztam sokat mostanság vele, mert az NHL és az NBA jobban lefoglal most, de radar alatt van fél szemmel a liga.