2021.12. 17.

Darts VB ELEMZŐ CIKK ÉS NYEREMÉNYJÁTÉK!!!

SZÁÁÁÁÁÁZNYOLCVAN!!! JÁTÉKRA, VB-RE, ELEMZÉSRE FEL!!!

A LEGFONTOSABB DOLOGGAL KEZDEK: MINDENKI HOZHAT ELEMZÉST, VÉLEMÉNYT, TIPPSORT SZABADON, EZ EGY KIBESZÉLŐ TOPIC IS, NYUGODTAN BESZÉLGESSÜNK A DARTSRÓL, MECCSEKRŐL, KÉRDEZZETEK BÁTRAN. EZ NE MARADJON EL, NEM CSAK A NYEREMÉNYJÁTÉK A LÉNYEG!

A NYEREMÉNYJÁTÉKHOZ VISZONT CSAK A BEÍRÁSOS MÓDSZER JÓ!!! TEGYÜK EGYÉRTELMŰVÉ HOGY ÍRÁSUNK ODA SZÓL. VAGY ÍRJUK ODA HOGY NYEREMÉNYJÁTÉK, JÁTÉK CSAK EGYÉRTELMŰ LEGYEN. A KÉRDÉSEK ELÉG EGYEDIEK LESZNEK DE MINIMÁLISAN SEGÍTSETEK EZZEL, HOGY KÖNNYEN KI LEHESSEN HÁMOZNI KI SZERETNE JÁTSZANI!!! KÖSZÖNÖM. A LEGÖRDÜLŐ KÍNÁLATBÓL VÁLASZTÓS TIPPEK IS JÖHETNEK BÁTRAN DE AZOK A JÁTÉKHOZ NEM LESZNEK JÓK. LEGYETEK SZÍVESEK EGYSZERRE LEADNI AZ ÖSSZES TIPPET A JÁTÉKRA!!!

Eljött a darts rajongók Mekkája, a 2022-es darts VB. Nincs is jobb dolog a téli hidegben, mint a kályha melege mellett, hideg sörrel élvezni a darts világbajnokságot. Sok olyan ismerősöm szeret belenézni ebbe a csodálatos eseménybe, aki nem is igazán tudja, mi ez a sport. Maga az egész dartsvilág hangulata már külön vonzerővel bír. Éneklő közönség jelmezben, őrült hangulat, folyik a sör, és hihetetlen nagy küzdelem a színpadon, kell ennél több?

A Tipplapon érkezik idén is az elemzős cikksorozatom, ÉS JÖN AZ 1. TIPPLAP DARTS VB NYEREMÉNYJÁTÉK (a PL játékunk óriási volt, nagyon élveztem, most szóljon mégnagyobbat a buli). A rovatban egyszerre lehet elemezni és játszani is a versenyben!

Minden nap hozok egy tippsort az olvasóknak elemzéssel, de ezt játékon kívűl. A nyereményjáték külön jön. Előbb jön az elemzés, a cikk alján a nyereményjáték.

Jómagam 4 éve játszok versenyszerűen, de régebb óta követem a profikat, így akit érdekel hozhatok érdekes sztorikat is. A darts vb-n 96-an vesznek részt, ebből 32 kiemelt a második körben száll be. 64 játékosból 32 párosul hozzájuk. A címvédő Gerwyn Iceman Price. A lebonyolítás első köre úgy néz ki, hogy 3 szettig tart (már nincs leges selejtezőkör) és az esték végén van egy extra meccs, ahol a kiemeltek mérkőznek meg sorban 1-1 elsőkörössel.

Elemzés:

A Joyce-Benecky sima hazai, felesleges rágni. Barry közel 30 évvel le van maradva Lamtől, de tudásban előrébb jár. A nap első jobb meccse a Wattimena-Koltsov, ha megemberelik magukat a VB-re. Egyikőjüknek sincs nagy éve, jó lesz, ha felébrednek. A délután végére megjön a Lengyel sas. Ratajskitól megint sokat várok, merész tipp a több 180 tőle, mert Lennon tegnap odavert hetet Razma ellen. 1,77-ért nézzük meg.

Az estét a legendás Paul Lim nyitja. 67 évesen még mindig itt van, imádni való a szingapúri "bácsi". Murnan ellen okozhat meglepetést. A fiatalok csatájában Borland mérkőzik Brooksal, kiegyenlített párharc, de a tavaly Padlizsán úrral nagyot meccselő Brooksra voksolok. A két Smith csatájában Ross a favorit, nála a 180-akra rá lehet menni. Az estét Wright zárja, Meikle ellen. Snakebite nem a kedvencem (bár nincs vele bajom), de én őt várom világbajnoknak.

NYEREMÉNYJÁTÉK: A játék lényege, hogy minden meccsre hozok kérdést, ezekre kell válaszolni. Minden helyes válasz egy pontot ér. Sokszor lesznek koradélutáni meccsek, itt nem mi szabjuk az időpontot, ha valamiről lemaradnál, a maradék meccsre tehetsz kezdőidőpont előtt!

Nyeremények: 10k Tippmixpro feltöltés, Steel Darts tábla, Steel Darts nyíl szett

AZ 1 NAPON DE CSAKIS AZ ELSŐN!!! MEG KELL TIPPELNI MI LESZ A DÖNTŐ ÉS KI NYERI A VBT (ÉRDEMES HOZZÁ ÁGRAJZOT IS NÉZNI, DE AKI VALÓTLAN PÁROSÍTÁST ÍR AZ KEVESEBB PONTÉRT DE JÁTÉKBAN MARAD)!!! MINDEN ELTALÁLT RÉSZTVEVŐ 2 PONTOT ÉR, A VÉGSŐ GYŐZTES +3 PONTOT, ÍGY AKÁR 7 EXTRA PONT GYŰJTHETŐ!!! NINCS TRÜKKÖZÉS, CSAK AZOK KÖZÜL ÍRHATTOK GYŐZTEST AKIT DÖNTŐBE IS VÁRTOK!!!