2021.08. 03.

Challenger Liberec: Szelvényajánló - 1,79

A csehországi Liberecben rendeznek challenger tornát salakon. Innen szemezgettem ki két olyan mérkőzést, amely meglehetősen biztos esélynek tűnik, majd összepárosítva egy szelvényt kapunk.

• Jiri Vesely (87.) cseh teniszező és első kiemeltje a tornának. Univerzális teniszező, magas, jól szervál, de a tenisz más aspektusaiban is jó. Ellenfele az egykori 42. helyezett Malik Jaziri. A tunéziai játékos már 37 éves, utolsó challenger tornagyőzelmét 2018-ban nyerte. Középszerű játékos volt fénykorában is, sosem nyert ATP tornát. A 28 éves Vesely toronymagasan esélyes a győzelemre.
  • A másik mérkőzésen a 25 éves Botic Van De Zandschulp (126.) és az ukrán Vitalij Sachko (265.) találkoznak. Egyikük sem topkategória, de az utóbbi időben mindketten döntőztek, elődöntőztek salakos tornákon. Lehet, hogy a holland valamivel jobb, de nem lesz sima győzelem, minimum 20 játékot várok a meccsen.