2022.01. 17.

Ausztrál Open: B. Van De Zanschulp – J-L. Struff

Még mindig az AO első köréban a holland Botic Van De Zandschulp (57.) a német Jan-Lennard Struffal (52.) találkozik.

B. van de Zandschulp - J-L. Struff
01. 18. 01:00 Australian Open, férfi egyes

• A holland játékos 26 éves, igazi challenger-lovag, azok küzül sem a legjobb, de azt meg kell hagyni a múlt szezon óta sokat javult. Tavaly 84 meccset játszott összesen, ebből 60-at megnyert, valamint nyert egy keménypályás challenger-tornát. Univerzális teniszező, fejben jó, tehetségben nem tartozik a topteniszezők közé.
  • Ellenfele Struff ugyanez a kategória, csak az a különbség, hogy idősebb öt évvel. A német már elmúlt 31 éves, és az stílus, amit ő csinál, megköveteli a jó kondíciót, a gyorsaságot. 2016 óta nem nyert semmit, összesen öt CH-ja van. Ő is univerzális játékos, legnagyobb erénye a megbízhatóság, a jó fejbeli képességek.
  • Két hasonló kategória, a holland fölfelé megy a karrierje létráján, Struff már lefelé és a három nyert szettre menő ütközetben a hollandot várom győztesnek.

Tipp: Botic Van De Zandschulp – 1,63

A mérkőzés győztese | B. van de Zandschulp | 1.63 | (8/10)