2022.01. 17.

Ausztrál Open: M. Cressy – J. Isner

Szintén az Ausztrál Open első körében két amerikai játékos találkozik. A 24 éves Maxime Cressy (70.) és a 36 éves John Isner (25.)

M. Cressy - J. Isner
01. 18. 03:30 Australian Open, férfi egyes

• Isner egykor TOP10-es játékos volt. Igazi erőteniszező. Hatalmas szerva, erős, pontos tenyeresek. Összesen 18 ATP tornagyőzelem van birtokában, kedvenc tornája az Atlantai keménypályás torna, amit nyolc alkalommal nyert meg. Nagyon jó képességekkel bír, mind a tenisztehetség terén, mind fejben. A TOP10-be nem lehet csak úgy bekerülni. Viszont már 36 esztendős és egy ötszettes meccset már nehezen bír. Idén négy meccse volt, ebből hármat elvesztett.
  • Maxime Cressy szintén két méter magas, kiválóan szerváló erőteniszt játszó játékos, viszont nincs ugyanazon a minőségi szinten, mint Isner, ellenben 24 éves. Ráadásul neki kiváló idénykezdete volt itt Ausztráliában. Tíz meccset játszott, ebből nyolcat nyert, a melbourne-i tornán csak Nadal állította meg a döntőben! Jó formában van nagyon.
  • Mindezek után azt várom, hogy Isner jól kezd, aztán kifárad és végül Cressy nyer majd.

Tipp: Cressy nyer és több mint 43,5 game – 3,40

Biztonságosabb tipp: Több mint 43,5 – 1,73

A mérkőzés győztese + Játékszám 43,5 | Hazai és több | 3.40 | (7/10)