2015.11. 29.

Assist VII

Assist VII

A Rangers 3:0-ra kapott ki a Flyerstől a Gardenben, ami mindenképp a meglepetés kategória. Az első harmadban jobbnak éreztem őket, de nem sikerült gólt szerezni, aztán a Flyers eldöntötte. A Nashville tovább folytatja a rapszodikus formát. Megszerezték a vezetést és több helyzetük is volt, és egy kérdéses góljuk is, amit nem adtak meg. A 2-0 helyett azonban jött a Sabres egyenlítés és fordítás, ami egy nagybüntetésnek volt köszönhető. Ez azt jelenti, hogy öt perc emberhátrány, és kapott gólnál sem egészülhetnek ki. Kettőt kaptak ezalatt, és egyszerre megfordult a meccs. A harmadik harmad első percében újabb gólt talált a Sabres, így pedig vége is volt. A Pens döntetlenezett az Edmontonnal, akikre már ráfér egy jókora verés szerintem. Nem tudom, hogy tudják tartani magukat. A másik kettő meghozta a kötelezőt, a Washington és a Sharks is gólokkal nyert. Az arányunk így 8:10-re, a veszteségünk 2.7 egységre módosult. Itt a mai!

Tegnap már próbálkoztam ezekkel és kis szerencsével profitálhattunk is volna. Egy CSZKA gól hiányzott hozzá. Aki nem olvasott volna tegnap, elmondom az elképzelést ismét: Alapvetően erősen 5.5 underes meccseket játszunk 4.5 overre 1.90, vagy afeletti szorzóért, amitől hosszú távú profitot remélünk! Ma csak egy gyors összeállítást hozok, ezért elnézést kérek tőletek.

Az első meccs az Avangard Omszk - Dinamo Moszkva, ahol nem lehet egyértelmű esélyest hirdetni. A két csapat között bőven volt gólgazdag összecsapás az elmúlt években, a kettő közül pedig inkább az Omszk az underes. Én várok legalább egy ötöst ezúttal is.

Tipp: 4.5 gól felett
Szorzó: 1.90

Eredmény: 2-2

A második a Jokerit - AK Bars, ahol a hazaiakat tartom esélyesnek, ettől függetlenül egy szoros csatát várok, így inkább gólokra fogadnék itt is. A Jokerit képes elszállni, és akkor jönnek a gólok, de az utóbbi időben kapott is, illetve az AK Bars is termelt szépen.

Szorzó: 1.95

Eredmény: 2-1

A harmadik a Dinamo Riga - Lada Toljatti, ahol szerintem a Lada akár meg is lepheti a Rigát, döntetlen körüli eredményt várok a mérkőzéstől. Mindkét csapat védelme inkább a gyenge, mintsem az erős kategóriába tartozik, és mindkét csapat a győzelemért fog játszani.