Sportág: Hoki

Egy régi rovatot élesztettem újra anélkül, hogy ismertem volna, Barnamedve mesélte el, miután látta a nyitócikkemet. Tapuah munkáját most én, SeanTaylor viszem tovább, szeretett kapirgálós házi kedvencünkkel. foto pixabay.com
A fehérorosz hokiliga döntőjében a címvédő Junoszty ismét előnybe került kedd este idegenbeli sikerével. Vajon a harmadik derbin közelebb kerül a döntőhöz a minszki együttes, vagy újra egalizálni tud a Sahtar?
A fehérorosz hokiliga döntőjében a harmadik mérkőzést rendezik kedd este, és a 4 győzelemig tartó párharc jelenleg 1-1-re áll a Sahtar és a Junoszty közt. A címvédő Minszk ezúttal vendégként bizonyíthatja, hogy nem véletlenül jutott be első kiemeltként a döntőbe.
A fehérorosz hokiligában a címvédő Junoszty Minszk várja ellenfelét a döntőben. Kedd délután kiderül, hogy a Nyeman Grodno, vagy a Sahtar Szoligorszk lesz-e majd a döntő másik résztvevője, ugyanis a párharc hetedik mérkőzését rendezik majd a hét második napján.
Az elmúlt két nap során hoztak egy kis zsebpénzt a konyhára a fehérorosz hokisok, akiknél a járvány ellenére sem állt meg az élet. Reméljük, zsinórban a harmadik nap során is győztes tippet ünnepelhetünk a fehérorosz ligában, ezúttal a Nyeman-Sahtar derbin.
A címvédő Junoszty Minszk keddi idegenbeli sikerével karnyújtásnyira került a bajnoki döntőtől, és a csütöröki ötödik felvonás során bevégezheti feladatát. Ehhez azonban a Molodecsno csapatának is lesz 1-2 szava...
A fehérorosz hokiligában sem állt (még) meg az élet, ahol jelenleg az elődöntőket bonyolítják le. A 2. és a 3. kiemelt csapat immáron negyedszer csap össze egymással szerda délután. Lássuk, mi várható!
A járvány miatt a hokiligák jelentős része szünetel, nem úgy az orosz VHL, ahol továbbra is rendületlenül küzdenek a csapatok a továbbjutásért. Ezúttal az Almetyevszk-Szentpétervár párharc 4. összecsapására látogatunk el, ahol merész tippet szemeltünk ki.
A svéd másodosztályban maratoni, 94.5 perces első meccs után ismét összecsap egymással az alapszakaszt 1. és 2. helyen záró két együttes, vagyis a Björklöven és a MODO. Kiváló támadók sorakoznak mindkét oldalon, ezúttal is eseménydús meccsre van kilátás.
Már három csapat kvalifikálta magát a francia hokiliga elődöntőjébe, viszont az Amiens-Mulhouse párosítás a végletekig kiélezett. A mindent eldöntő hetedik derbi dönt a továbbjutó személyéről. De vajon a házigazda a maga javára tudja fordítani a hazai pálya előnyét?