2015.12. 02.

Assist XI

Assist XI

A Flyersben a sorcserék meghozták a javulást, ezután pedig valóban jobban oda kell majd figyelnünk rájuk. Szerencsére az over legalább megjött, így az a két tipp kioltotta egymást, a mérkőzéssel pont nullán álltunk. A Dallas az első ket harmadban három gólos előnyre tett szert. A harmadikban a Flames három perc alatt egyre csökkentette a hátrányát, majd a harmad második felében kiegyenlitett, végül szétlövésben jobbnak is bizonyult. Erre nem tudok mit mondani. A profitunk zsebben volt, a Dallas mégis elszórakozta, így a +1-es éjszaka helyett -1 lett, ami nagyon nem mindegy. Az állás így 12-16, -5.75-tel. Nézzük a mait!

03:30
Edmonton Oilers Eredmény: 2:2 (3-2 B.U.) Boston Bruins
V V D D V Forma Gy Gy D D Gy
5-3-2-15 (4-0-1-5) Rekord (otthon/idegenben) 11-2-1-8 (6-2-0-2)

Az Edmonton most újra kikapott, a Toronto 3:0-ra verte őket, és igazán a kapust sem izzasztották meg. Persze lehet, hogy most megint jön egy jobb meccs, és valószínű be is találnak majd, viszont ez a Bruins ellen szerintem kevés lesz. A Boston a Caps után a liga második legjobb formájában lévő csapata, az utolsó öt meccsén tíz begyűjtött ponttal. Idén szerintem alacsonyabbak az elvárások velük szemben, de a rájátszásban ott lesz a helyük, úgy érzem. Az Edmonton gyakori vendég a rovatban, így róluk többet tudtok, többek közt azt is, hogy zsinórban háromszor szivattak meg (legutóbb azzal, hogy nem tudtak gólokat szerezni), de én negyedszer is ellenük megyek. Mint legutóbb a Rangers esetében, most is hajlottam a hendi felé, de egyelőre az is elég lenne, ha megkezdenénk egy jobb sorozatot, így rendes játékidős Bruins győzelemre teszek.

Tipp: Boston Bruins rendes játékidőben