2015.12. 28.

Assist XXIX

Assist XXIX

Felejthető 1-3 hajnalban -2.05 egységért. A Chicago egy, az Avs egy, a Pens még egy gólra sem volt jó. Egyebet nem kívánok elmondani róluk.

Buffalo Sabres - Washington Capitals

Egyszer ki fog kapni a Caps, de szerintem nem ma. A Buffalo hatot ütött a Bruinsnak, ebből ötöt az utolsó 10 percben (kettőt üres kapura). Szerintem ezután most jönni fog egy szerényebb gólhozam.

Tipp: Washington Capitals rendes játékidőben
Szorzó: 1.85
Tét: 1.00
Eredmény: 0:2
Profit/veszteség: +0.85

Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens

A Canadiens nagy lejtmenetben van, és ezt a Tampa Bay kihasználta. Eddig próbáltam a Habs győzelmére tenni, de ezt most a Tampa Bay ellen befejezem, hazai sikert várok, már a rendes játékidőben.

Tipp: Tampa Bay Lightning rendes játékidőben
Szorzó: 2.00
Tét: 1.00
Eredmény: 3:3 (3:4)
Profit/veszteség: -1.00

Nashville Predators - New York Rangers

A Rangersnek szerintem kellett ez a kis pihenő, hiszen az utolsó 15 meccsükből csak négyet nyertek és összesen haton szereztek pontot. A Washington közben gyorsvonat módjára elszáguldott mellettük és szépen faképnél is hagyta a keleti mezőnyt. A Rangers ugyan még második keleten, de a nyolcadik Ottawa is csak két pontra van mögöttük. Nagyon szoros a mezőny, nagyon kéne a győzelem most már. Ezzel így van a Preds is, de nekem a hajnali vereségük azt mutatta, hogy most el lehet kapni őket. A Rangers jobb, mint a Detroit és bízom benne, hogy jobb formában tértek vissza, mint ahogy a szünet előtt álltak.

Tipp: New York Rangers meccsgyőztes
Szorzó: 2.05
Tét: 1.00
Eredmény: 5:3

Vancouver Canucks - Los Angeles Kings

Mindkét csapat ráadásos győzelemmel tért vissza a szünetről, a Kingsnek azonban szerintem nehezebb dolga volt. A szünet előtti 1-4-es rekordot feledtetni kell a szurkolókkal, ez nem is kérdés. Továbbra is vezetik a csoportot, de a góllövést fel kéne javítani. Ez azért nem lesz könnyű, mert Carter valószínűleg nem lesz bevethető, ő pedig nem más, mint a csapat kanadai listájának jelenlegi vezetője 11+17-tel. Ott lesz azonban a kapitány, Lucic és Toffoli, akik szintén két számjegyű góllal rendelkeznek már. A hazaiaknál nagyobb a sérüléshullám, hiszen Ryan Miller, az elsőszámú kapus, Tanev (védő), Hamhuis (védő), Sbisa (védő), Sutter (támadó) és Henrik Sedin (támadó) mind-mind sérülésekkel küzdenek/küzdöttek. Közülük elvileg Sedin játékára van esély, a többiek erősen kérdőjelesek. A Canucks az utolsó nyolc megszerezhető pontból hetet szerzett, ami szerintem nem reális. A Kingsnek le kell gyűrnie őket, rendes játékidőben.

Tipp: Los Angeles Kings rendes játékidőben
Tét: 1.00
Eredmény: 0:5
Profit/veszteség: +1.05

San José Sharks - Colorado Avalanche

A San Joséval kapcsolatban hasonlókat tudok elmondani, mint a Rangersről. Gyenge időszakon vannak túl, habár a szünet előtt már 3-1-es sorozattal mutatták, hogy nincs vége mindennek, főleg a Kings elleni 5:3 volt erőjelző idegenben. A Colorado a szünet előtt leadta a győzelmi szériáját és a visszatérés sem sikerült jól, hiszen csak egy gólra voltak jók hajnalban az Arizona ellen. A kulcs azonban a vendégek kapusa, Calvin Pickard lehet. A fiatal kapus megkapja a kezdő szerepet, miután Varlamov tegnap 26/28-at hozott. Pickard kétszer játszott eddig idén, a Torontó ellen hét perc alatt négy lövésből egyszer kapitulált, a Washington ellen pedig két harmad alatt 21 lövésből kapott hármat. A Sharksnál is vannak harapós támadók és majdnem 30 lövést átlagolnak meccsenként. Nem lesz egyszerű dolga és szerintem három alatt nem is fogja megúszni, amire az Avs nem hiszem, hogy tud majd elégszer válaszolni.

Tipp: San José Sharks rendes játékidőben