2015.12. 27.

Assist XXVIII

1-1 legutóbb, -0.35-ért. A Flames nyerni tudott, a Montreal viszont támadásban még mindig gyenge, azóta pedig már a Capstől is kikaptak 3:1-re. Az NHL-ben szünet volt, hajnalban tértek vissza a csapatok, azonban én ilyenkor szeretem kihagyni az első meccseket, így csak nézőként követtem az eredményeket. Ma szintén szép adag mérkőzés áll a rendelkezésünkre, amik közül már én is kinéztem párat.

Chicago Blackhawks - Carolina Hurricanes

A Carolina játszott hajnalban, otthon 3:1-re verték a Devilst, ami szerintem egy kötelező típusú győzelem volt egy nem túl jó sorozatot futó csoportrivális ellen. Most azonban egy más szintet képviselő, kipihent Blackhawks ellen kellene felvenni a versenyt, ami túl sok lesz nekik. A Blackhawks az utolsó négy meccset megnyerte a Canes ellen, az utolsó hármat rendes játékidőben. A Blackhawks legutóbb 4:0-ra égett a Dallas otthonában, ez volt a harmadik vereségük az utolsó tíz meccsen, tehát egyértelműen jó úton haladnak. A Wild és a Preds nagyon jönnek még a Centralban, nyerni kell, nincs mese. A hendit nem érzem jelenleg, inkább az 1x2-vel tartok alacsonyabb szorzóért.

Tipp: Chicago Blackhawks rendes játékidőben
Szorzó: 1.65
Tét: 1.00
Eredmény: 1:2
Profit/veszteség: -1.00

Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins

A Pens és Crosby is felébredt a szünet után, úgy néz ki. Én legalábbis szeretném ezt hinni. 3:1-re verték idegenben a Wildot, Crosby gól, assist. Most a Jets az ellenfél, akik eddig pihentek, de remélem nem találták meg a receptet a győzelmekhez. Az utolsó ötből négyet elbuktak, mindet rendes játékidőben, a Rangers viszont elkapták. Otthon amúgy nem rosszak, de én most nem tudok a Pens ellen menni, mert még mindig túl magasra lövik rájuk a szorzót. Megpróbálom ezt kihasználni.

Tipp: Pittsburgh Penguins meccsgyőztes
Szorzó: 1.95
Tét: 1.00
Eredmény: 1:0

Colorado Avalanche - Arizona Coyotes

A Colorado a szünet előtt lezárta a győzelmi sorozatát, a Torontó verte őket. Pihentek egyet, most pedig szerintem visszatérnek a győzelemhez. Az Arizona hajnalban a Kings ellen játszott egy intenzív meccset, szerintem ma nem sok keresnivalójuk lesz a kipihent Avs vendégeként.

Tipp: Colorado Avalanche rendes játékidőben
Szorzó: 1.80
Tét: 1.00
Eredmény: 1:1 (1:2)

Calgary Flames - Edmonton Oilers

Az Edmonton a második kanadai rivális ellen játszik 24 órán belül. A Canucks elkapta őket, így a hat meccses győzelmi széria után már négyet buktak az utolsó ötből. Ennek ma 5/6-ra kell módosulnia szerintem. A Flames otthon továbbra is jó sorozatban. A mérkőzésgyőztes és a rendes játékidő között gondolkoztam, de végül egy kicsit nagyobb kockázatot vállalva inkább a rendes játékidő mellett döntöttem.

Tipp: Calgary Flames rendes játékidőben
Tét: 1.00
Eredmény: 5:3
Profit/veszteség: +0.95

A tippekről ennyit. Itt a meglátásom a többi meccsről:

Stars-Blues: Ez egy kiváló összecsapás. Hajnalban maratoni szétlövés után a Blues nyert, ma szerintem a Stars megmutatja, hogy miért vezetik a konferenciát. A Blues viszont szintén nagyon erős, ezért én nem tennék pénzt a Starsra. A tippem: meccsgyőztes Stars.

Florida-Columbus: A Florida ötöt nyert zsinórban, de szerintem ez nem reális. Hasonlóan, ahogy a Calgaryé sem volt az. A Columbus nem ilyen rossz, mint ahogy azt az állás mutatja, én még azt is el tudom képzelni, hogy nyernek. A Florida nem kap sok gólt mostanában, a Blue Jackets pedig nem lő, az over mégis csökken. Teljesen értelmetlen meccs, semmit értékeset nem tudok elmondani. A Columbus tetszik talán meccsgyőztesre, de csak a szorzó miatt.

Isles-Torontó: A hazaiaknak ezt nyernie kéne, a Torontótól azonban kicsit tartok. A Kings és a Colorado is megvolt nekik, aztán az Arizonától kaptak ki. Az Islanders jobb, mint ők, de a Kings és a Colorado is, mégis nyertek. Én kihagyom, nem veretem őket, akármennyire is szeretném. A tét nélküli tippem egyértelműen az Islanders.

Ducks-Flyers: A Ducks jobb, mint a Flyers, de ez nem jelent semmit. A Flyers jobb szezont fut és ma megszakíthatják a Ducks négy meccses sorozatát, amit ellenük tudnak. Flyers meccsgyőztes!

Minden tippemet azonos téttel, egyes kötésben ajánlom!