Bizalmat szavazunk a vendégeknek!

A Trinec ma idegenben is esélyesként lép pályára!

Jihlava-Trinec
rendes játékidős Trinec-győzelem - 1,75

A BL-negyeddöntős vendégeknek verniük kell a hazai jégen játszó sereghajtót, ha szeretnék tartani dobogós helyüket.

A Dukla Jihlava (6-4-4-13) idén jutott vissza a cseh Extraligába, még szoknia kell a ligát. A legutóbbi három meccsükön pontot szereztek, de szintén rossz formában szereplő csapatokat győztek le. A 60 szerzett gól a második legkevesebb, viszont a 76 kapott gól közepesnek mondható. Egyetlen játékosuk van, aki legalább 15 pontot gyűjtött, a 17 pontos Cachotsky.

Az Ocelári Trinec (14-3-3-9) szintén változatos formát hoz, de a tabella 3. helyén áll. Kedden 3-1-re legyőzték a svéd Brynäst a BL-ben, ami jó előjel a pénteki meccsre. A 81 lőtt góljuk jó mutató, ellenben a 71 kapott találat kevésbé érdemel dicséretet. Jó csatáraik vannak, Martin Ruzicka és Tomás Marcinko egyaránt a liga élmezőnyéhez tartozik.

Idén kétszer már meccseltek, Jihlavában szeptemberben 2-0-ra nyert a Trinec, míg otthon 3-0-ra győzött a BL-negyeddöntős csapat.