Portugália csalódást keltő 1-1-es döntetlent játszott a világbajnoki nyitómérkőzésén a Kongói Demokratikus Köztársasággal, így mindössze 1 ponttal áll a K csoportban. A vébéújonc Üzbegisztán pedig a Kolumbiától elszenvedett 3-1-es vereséggel mutatkozott be a futballvilág legnagyobb színpadán. Mivel mindkét csapat az első győzelmét hajszolja, komoly jelentőséggel bír az összecsapásuk, amelyet kedden, 19 órakor rendeznek meg az Egyesült Államokban, a houstoni NRG Stadionban.
Portugália csalódást keltő 1-1-es döntetlent játszott a világbajnoki nyitómérkőzésén a Kongói Demokratikus Köztársasággal, így mindössze 1 ponttal áll a K csoportban. A vébéújonc Üzbegisztán pedig a Kolumbiától elszenvedett 3-1-es vereséggel mutatkozott be a futballvilág legnagyobb színpadán. Mivel mindkét csapat az első győzelmét hajszolja, komoly jelentőséggel bír az összecsapásuk, amelyet kedden, 19 órakor rendeznek meg az Egyesült Államokban, a houstoni NRG Stadionban.
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
én csak visszafogottan annyit mondanék rólad hogy minősíted magad az írásaiddal és amíg ilyen irigy vagy semmire nem viszed az életbe és igen valószínűleg rád igaz amit írtál hogy azt kapod majd amit megérdemelsz !!!
Mindenki úgy játszik, ahogyan ő szeretne! Ezért nem szabad Matét sem megróni! Megnyerte a játékot? Igen! Hát ez a célja! A stílus pedig olyan, amilyet az ember választ. Egy labdarúgó-csapat sem fog esztelenül támadni mindig, csak azért, hogy szép játékkal kapjon ki. Ha kell tördeli a játékot, még akkor is , ha a nézők nem élvezik.
Dudu szabályosan játszott kombit, a kiíarásban nincs benne, hogy nem lehet. De megígérem, hogy legközelebb is lehet kombit játszani! Ahogy Naggának is megengedtük, hogy várjon!
Sajnálom, hogy nem sikerült Dudunak.
Hajrá legközelebb! Nem i solyan sokára dörrentünk :D
Nőttek az esélyeid. :)
az írekre, mivel még nagyon az elején vannak nem tettem volna. :O
De a többit nem is néztem.
Nem "biztosak", kirostáltam őket. :O
Hajrá Dudu. :)
és ezzel biztos elintézel nekünk egy felajánlást is az Ágyúgolyhó 4.0 -ra. Ámen! :) :))))