2016.12. 30.

Jégkorong brainstorming

Amint beköszönt tartósan a hideg időjárás, a világ jégcsarnokaiban már javában zajlanak a bajnokságok. A jégkorong sportág mindig is kiemelt volt a Tipplapon, így lesz ez idén is, de összevonjuk az összes korong-cikket, elemzéseket és infókat egy brainstorming rovatban, ahol többek között rendszeres vendég lesz Bodicsek és az európai jégkorong, ToMMo és az NHL, illetve várunk minden kedves, jégkorong-rajongó és szakértő olvasónkat, hogy osszák meg velünk gondolataikat a napi aktualitásokkal kapcsolatban! Több szem többet lát, reccsenjenek a fogadóirodák palánkjai, gyűjtsünk be sok nyereményt! Az események szorzóját a Tippmixpro ajánlatából választottuk.

hero08 2016-12-31 00:45:25
Gratulálok van basten-nek! 100% 5/5
Paul 70%, az se rossz, csak fel kell dobnod egy érmét, melyiket válaszd! :)
vargaradi 2016-12-30 22:46:29
Sokan ettek erőlevest Karácsonykor?:D Srácok,komolyan korongot ide!
genegal 2016-12-30 22:42:05
meg még valami under, inder miért nem magyarul írsz feltűnési mániád van szerintem az ilyenek magyarul se tud rendesen nem hogy más nyelven vagy ha titkolni akarod a tippeket akkor egy kulacs vagy
angyall 2016-12-30 15:22:30
Ma Tappara 1x jó lehet? Lehet rövid, hosszú válasz is, szívesen olvasom! Peace!!!
Forgo 2016-12-30 12:08:30
hali! Kezd ez a rovat elsilányulni kedves sportbarátok! Nem lehetne inkább a jó megérzéseket leírni az egymás b@sztatása helyett?
Sokszor nem is kell elemzés, az embernek "beugrik a tuti"-senki se mondja, hogy nincs ilyen. Ezeket kérjük, de nagyon! hali!
bodicsek 2016-12-30 11:57:23
Azt még hozzáteszem, hogy a Spengler-kupa eddigi 8 meccsén nem volt döntetlen. Ma az elődöntők jönnek, gyanítom, hogy valamelyik ma X lesz. Aztán lehet, hogy ez is olyan, mint a Kunlun ikszelési hajlandósága :)
bodicsek 2016-12-30 11:38:54
Már nem is tudom, hogyan merjem megfogalmazni azt, hogy nálam a Straubing-Mannheim az 2-es. Szerintem legalábbis.
gestapa 2016-12-30 11:08:58
Úgy látom,hogy rengeteg időtök van, hogy egymást cseszegetitek.Nekünk együtt a ZRT-t kell fosztogatnunk!!! Nekem nincs időm, hogy utána nézzek a tippeknek, ezért itt szoktam megnézni a javaslatokat. Igen paul van dyk-től és TOMMÓ- tól jó tippeket szoktam kapni amivel nyereséges vagyok! KÖSZÖNÖM!!!
paul van dyk 2016-12-30 10:43:30
Hali cicafelhő! :-) Igen, ez nagyon komoly elemzes valoban, őszinten szolva, màr most koran reggel kellemes meglepetest okoztal, hogy hoztad. :-) A dolog màsik rèsze, hogy jo is legyen, mert nekem 90-95%ban eredmènyessèggel is pàrosult.. :-)
bobafet 2016-12-30 10:22:41
Hali Paul! Íme az „elemzés”, nagyjából 13 percembe tellett, abból 4 perc arra ment el, hogy leeegyszerűsítsem a te stílusodra: Németországból néztem a Del2 31 fordulójából 19:30 kezdéssel a Freiburg-Bietigheim meccset. A hazia Freiburg a 14 csapatos bajnokság 9 helyén áll per pillanat, 9 győzelem, 5 hosszabbításos győzelem, 11 vereség, 5 hosszabbításos vereség 42 pont 96:106 gólkülönbség tehát -10, 42 megszerzett pont. Hazai pályán majdnem a legrosszabb teljesítmény 4 győzelem 4 hosszabbításos győzelem 4 vereség 2 hosszabbításos vereség 52:51 gólkülönbség, tehát plusz 1, 22 megszerzett pont. A két csapatot 12 hely és 23 pont választja el egymástól, a Bietigheim vezeti a másodosztályt, 18 győzelem 4 hosszabbításos győzelem 5 vereség 3 hosszabbításos vereség 65 pont 122:67 gólarány,, plusz 55 :-). Vendégként per pill 3. a ligában :-) 6 győzelem 3 hosszabbításos győzelem 4 vereség 1 hosszabbításos vereség 53:35 gólarány, tehát plusz 25, 25 megszerzett pont :-) Formákat tekintve hazai legutóbbi 6 meccséből 2 nyert meg rendes játékidőben 2 hosszabbításban, 1 vereség rendes játékidőben 1 hosszabbításban. Vendég Biting legutóbbi 6 meccséből 4 nyert 2 ebből hosszabbításban, 2 vereség ebből 1 hosszabbításos. Egymás ellen legutóbb a Frei nyert, előtte viszont Biting 4 győzelem volt. Ma a Biting meccsgyőztes opció 1.50. Kedves ENEMY! Remélem ezt is „nagyon komoly és összetett elemzés”nek tartod :-)