2015.07. 27.

Másfeles offenzíva

Sokszor látja az ember, hogy mindenkinek megvannak a gondolatok, de nem jön ki a duplázó. Ezért addig keres még egy plusz meccset amíg meg nem lesz, és persze mivel abban már nem is olyan biztos, ezért el is megy. Az én gondolatom szerint nem szabad erőltetni, hanem annyira jön ki amennyire, és azzal megelégszünk. Ez persze inkább egy maratoni játékot tesz lehetővé. Na de nem ezt hangoztatja mindig mindenki a sportfogadásról? Ilyen tippek várhatók itt tehát, és buzdítanék mindenkit arra, hogy ossza meg saját gondolatait, tippjeit.

A hétvégén váratlan események miatt nem tudtam jelentkezni, így ma folytatjuk a pénteken megkezdett sikert, legalábbis ez a terv.

Vízilabda Világbajnokság:

Szerbia – Montenegró  H  1.50

A szerbek egészen elképesztő szériában vannak a tavalyi EB óta. Mindig erős válogatottjuknak nem is látszik jelenleg gyenge pontja. Persze biztosan verhetőek, és mi magyarok bízunk is ebben, de minden meccsnek ők az esélyesei ez tény. Montenegró ellen presztizs értékű a mérkőzés minden esetben, emellett a szerbek nem szokták ellazázni a csoportmeccseket sem. Badarságot nem akarok mondani, de egy ideje Montenegró gyengébbnek tűnik mint korábban, legalábbis az eredmények nem úgy jönnek. Így végképp a szerb válogatott tűnik ennek a mérkőzésnek az esélyeseként. Egy jó másfelest ki is adna a mérkőzés, így én ma erre teszem a voksom.