2017.10. 02.

NFL Hétfő

NFL Hétfő

Bár vasárnaponként zajlik le a legtöbb meccs az NFL-ben, de mindig hagynak egy-két futball csemegét nekünk a hétfőkre is. A Tipplap olvasói között pedig nem egy hozzáértő, és amerikaifoci-kedvelő akad. Így arra invitálok mindenkit, hogy ossza meg gondolatait, szurkoljunk, és találjuk ki együtt a legjobb fogadási opciókat.

Niké 2017-10-03 10:58:28
SZia Tommo!
A hétfői megérzésekből minden jött!
Washington 10 ponton belül kapott ki és amit szeretek tippelgetni ez a félidő/végeredmény is bejött.
Azt tegnap nem írtam a hétfői rangadókon azért eléggé sűrűn lehet szép szorzót fogni.
Igaz egy hete a Arizona-Dallas pontszámra jött(42.5 fölött 45 volt),de a félidő vége azért nem jött be mivel döntetlen volt a szünetben.
Az amit írtam pontszám tartomány is nyerő volt,ezt is inkább a redskinsre alapoztam.
Jól mutatja az erejüket ma is 20 pontot szereztek és ez volt a kiindulási alapom,na meg az említett statisztikai döntetlen.
Redskins hálás csapat képesek 35-10-re is nyerni esélyesként,de egy ilyen 29-20 is bennük van egy jobb csapat ellen. Ők nem nagyon kapnak ki szorosan 7-6-ra utolsó másodperces touchdownnal.
Ma ugyan a félidei vezetéshez kellett egy kihagyott mezőny gól kísérlet és a végén 23-20-nál egy Td-t még kaptak.(a két pontos próbálkozás ha sikeres akkor közte pont 11 lett volna ami már nem jó)
Ez volt a mázlim és nem fordítva sült el,mondjuk az nagyon a nagy pech lett volna a részemről egy újabb félidei remi miatt ment volna a félidő/végeredmény.
ToMMo 2017-10-02 15:01:47
Azt hiszem a Giants-szel idén abszolút nem kell számolni a tengapi alapján. :D Vicc...
Niké 2017-10-02 14:41:21
Szia! Washingtont szerettem tippelni,mert már tavaly is elég jól tippelhetők voltak pontszámra.
Az a 40-50 pontot általában hozzák,idén eddig folytatták ezt a hagyományt.
Ma nem ők az esélyesek Faragó csapata ellen és még idegenben is játszanak.
Különben néztem a statisztikát és a Cousins és Smithnél nagyon egál a párharc ahogyan a csapatoknál is. 7-5 a TD passzok Smithnek,de többet passzolt yardja van Cousinsnak.
58-55 a first downok aránya Chiefsnek,de büntetéssel való haladásnál döntetlen 2-2.
Én ezt olyan 44-50 pont közé teszem ezt a meccset.
benne van egy 24-20-tól a 27-23-ig,persze lehet valmai 27-24 is egy kicsivel ötven fellett.
10 pont feletti hendivel megtámogatva sima Washintont várok.
00109 V ez a 10.5-ről Washington ez végülis egy touchdownnal és egy field gol támogatás.
Szerintem erre a meccsre érdemes megrizikózni egy félidő végeredmény játékot.