Már a 25. fordulónál járunk a magyar NB1-ben, most már nincs olyan sok hátra és nagyon úgy fest, hogy immáron kétszereplőssé vált a harc a bajnoki címért. A Videoton és a Honvéd esélyes már csak reálisan az aranyéremre. A hétvégi fordulóban lesz egy rangadó a Vidi-Vasas és a Ferencváros is kemény meccset játszhat hazai pályán a DVTK-val szemben. Lássuk mire számíthatunk. a szorzókat a Tippmixpro ajánlatából választottuk.
|
MTK - Mezőkövesd |
2017.04.08. 18:00 |
Igen |
1,95 |
|
Újpest - Paks |
2017.04.08. 18:00 |
Újpest |
2,05 |
|
Videoton - Vasas |
2017.04.08. 18:00 |
Igen |
1,80 |
|
Debrecen - Gyirmót |
2017.04.08. 18:00 |
Döntetlen |
3,70 |
|
Haladás - Honvéd |
2017.04.08. 18:00 |
Vendég és több |
4,15 |
|
FTC - Diósgyőr |
2017.04.08. 20:30 |
Diósgyőr |
9,00 |
- A Mezőkövesd csapatával kapcsolatban minden forduló előtt leírom, hoyg Szivics mester támadójátékot játszat fiaival, ennek ellenére kaptak legutóbb is egy négyest Szombathelyen: Két dolgot emelnék ki ezzel a meccsel kapcsolatban most. Az egyik az MTK a kiesés ellen küzd! Ráadásul kezd egyre melegebbé válni az a bizonyos pite, főleg azért, mert a két rivális ebben a küzdelemben a Debrecen és a Diósgyőr. Szóval a hazai kék-fehérek győzelmi kényszerben vannak és azt gondolom, hogy ez a tény és a hazai pálya előnye egy gólra mindenképpen feljogosítja őket. A másik fontos tény pedig Molnár Gábor szereplése a Mezőkövesdben. Ez a srác még sokra viheti, megvan még benne a játék szeretete, a dac, hogy megmutassa, mennyire jó. Ráadásul szépen termeli a gólokat is. Miatta és az ezerszer lerágott szivics-féle támadójáték csont miatt egy gólt adok a kövesdieknek is. Az eredmény eltalálására most nem vállalkoznék, a tippem egy-egy találat mindkét oldalon.
- Újpest – Paks. A csodacsapat az atomerőmű árnyékából. Nem tudnak vereséget szenvedni, pedig semmi különös érvet nem tudok felhozni mellettük. Csak azért is veretem őket! Lassan meg kell érnie annak a bukónak!
- Videoton – Vasas. Ahogyan a bevezetőben már említettem, kétszereplősre degradálódott a bajnoki címért folytatott harc, de ez csak akkor lesz igazán így, ha most a Videoton otthon megveri a Vasast. Nehéz lesz, mert ma nem az Oenning-féle legénység az esélyes és ez mindig leveszi a terhet a fiatal vasas-játékosok válláról. Mindkét csapat-gól a tippem, de nagy eséllyel nyernek a hazaiak.
- DVSC – Gyirmót. A Loki baromi gyenge idén, már kezdhetnek komolyan aggódni a debreceni hívek, hogy kiesik csapatuk. De szerintem nem fog. Viszont most sem merek nyugodt szívvel hazait mondani, mert a Gyirmót bár utolsó, mindig szívós és mindig meg kell küzdeni azért, hogy megverjék. Ráadásul sok esetben a balszerencse miatt veszítettek pontot. Most simán kinézem belőlük, hogy egy egységet hazavisznek a háromból! Ez az egyik meglepetés tippem mára.
- Haladás – Honvéd. A Kispest reálisan a bajnoki címért küzd és ezt már nagyon régen mondhatták el Puskás Ferenc egykori csapatánál. Ez pedig megacélozza az amúgy is lendületben lévő csapatot. A Haladás egy gólra jó lesz otthon, de ma nem nyernek.
- A Diósgyőr-Ferencváros kupaösszecsapáson valahogy egy percig sem éreztem, hogy a borsodi csapat igazán akarná azt a továbbjutást és már nem egyszer lekommunikálták, hogy a kupasorozatot nem gondolják közel sem annyira fontosnak, mint a bajnokságot, ahol a bentmaradás a tét! A Fradinak a legutóbbi Honvéd-elleni vereség után, reálisan el kellene engedniük a bajnoki cím megvédéséről szőtt álmokat és sokkal inkább a kupa megnyerése felé kellene fordulniuk ahhoz, hogy biztosan európai porondra léphessenek. Hát nem tudom, de simán el tudom képzelni, hogy meglepetésre három pontot szerez Bódog Tamás és legénysége. A sima vendégsikernek 9,00 a szorzója. A félidőben H, vége V pedig 56,00. A félidő D, vége V pedig 18,00. És én meg fogom próbálni valamelyiket.

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
Szurkolok neked, de ez ma sem jött össze, eddig 5 ből 1, és még van a fradi akit veretsz, hát nem tudom, nehéz a bányászok élete. Csak remélem hogy nem ebből élsz ? Az a helyzet, hogy az elmúlt időszakban elég sok birálat érte a tipplapot és van benne igazság, de ez nem könnyü műfaj és azért vannak a tippversenyek, hogy mindenki kipróbálhassa magát ! Láttuk az elmúlt héten, hogy több, mint 200 an indultak és napi 1 tippel is 5 nap alatt csak 3 an maradtak. A sportfogadás hosszú távon mindenki számára veszteséges ezt már leírtam 1szer. Matematikusok irányítják az oddsokat és ha kell belemyúlnak a meccs végeredményébe. Aki nyereséges az hazúdik !
Kedves medve!
magyar focira bármit is fogadni. Nem kekeckedni akarok, de ezt Te mondtad egyszer! ezek a meccsek már előtte le vannak zsírozva, ma a Vasas beleköpött a levesbe!
Hali!
Ezt a " Carpe Diem " szelót teszem:
(Forrás: Barna Maci és összevissza gondolatok)
41426 H G/G MTK- Mezőkövesd
41331 01 Vidi és Vasas G/G +H
41454 05 Haladás-Honvéd D+2,5 ( necces de jóóóóóó)
41385 02 FTC-Diósgyőr G/G NEM +H
41688 H Debrecen- Gyirmót 02 H 5,20 ( szerintem 3:0 vagy 4:0 lesz a végeredmény)
3/5 be és dőljön a léééééé! Na meg " Nyerés" :))))))))))))))