Trükkök,taktikák

Ebben a rovatban a Tipplap szerkesztői és az olvasók írhatják le és mutathatják meg taktikáikat, ötleteiket, bárki beszállhat új ötlettel, elemzéssel, bármivel. Tulajdonképpen ez a rovat mindig az aktuális napi események, történések kibeszélésével, ötleteléssel foglalkozik. Várjuk a hozzászólásokat, hogy aztán a kiváló gondolatok úgy törjenek az égig, mint egy rakéta!

stormcorner 2017-06-10 15:38:33
Nincs tehetség kutatás.
Gazdag szülők betolt csemetéit próbálják tanítgatni már az akadémiáktól kezdve.A valóban gömb érzékkel meg áldott gyerekek meg mennek a süllyesztőbe.De ezek a szerencsétlenek csak tetkót varratnak meg a sérójukat buzerálják.Ebből soha nem lesz foci de mondhatnám a kézilabdát is.Pedig volna magyar szakember aki ezt überelve tudná hozni .Pl Nyilasi ,Fazekas L.De ezek a dilettáns pénzes sportvezetők ingerküszöbét el sem érik.Be kéne látni 20 -30 éve
nincs eredmény nem értenek hozzá .Lemondani elmenni de megyei szintekig.
Attila79 2017-06-10 10:07:28
Szép napot mindenkinek!
- Skócia - Anglia V 1.65
- Montenegró - Örményország H 1.65

nyertes/vesztes: 3/5

u.i: Tegnap valaki írta, hogy a Magyar meccset elején megfogadja félidő döntetlenbe és 30. perc környékén, ha még 0-0 akkor félidő Magyar vezetésre és így jó! Eszembe jutott, kár, hogy nem tudtam írni, hogy mi van akkor, ha Andorra vezetést szerez??!! Elég beteg és horrorisztikus gondolat volt, de ........ Mondjuk erre egy forintot nem tettem volna és nem is tettem!
Sajnos én is a 2-0 hendikep V -vel buktam és szerintem más is akármire fogadott félidő V, D, vagy 2-3 gól!
Két alapszabályom van amit mindig megszegek és utána csak magamat okolhatom:
1. Teniszre soha (esőszünet napokig feladta vagy kikap a csont esélyes....)
2. Olyan focira amiben Magyar játszik vagy köze van hozzá soha...)
A taktikám hosszú távú és havi lebontásban megy így nem vagyok elkeseredve. De a válogatott nyugodtan visszatéríthetné a rá fordított fogadási pénzeket, mert ezek szerint ekkora bizalmat nem érdemel meg ez a trágya brigád!!

Nyerő napot kívánok mindenkinek!!

Kicsit megváltozva születik újjá a Durr bele a közepébe!-rovat. A rovat második gazdája az első nyári ágyúgolyó bajnokság győztese, Markyhennon lesz, naplószerűen csinálja majd. Viszont a kérése az volt, hogy nem akar elemzést írni. Lássuk a papírokat!
Öt forduló van még hátra a Merkantil Bank Ligából és a Szpari előnye 9 pont az élen. Ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem engedhetnek ki, idegenben is teljesíteni kell!
Egy labdarúgó-mérkőzésen a gólokra is fogadhatunk. Kedvelt módszer az OVER-UNDER. Egy alap határszám mindig adott ez a 2,5 gól. Általában jó szorzókat adnak rá, így könnyedén beilleszthetőek egy kétmeccses szelvénybe, de gyakran single is megállják a helyüket. Ez lesz mára a legjobb OVER/UNDER!