2011.10. 18.

Napi tippek - Október 18.

A mai tippekhez a bet-at-home fogadóiroda oddsait használjuk.

Manchester City - Villarreal

A Bajnokok Ligájában még nyeretlen Manchester City álmai könnyen tovatűnhetnek, ha nem kezdi meg a pontok gyűjtögetését. A tabellán első a Bayern München 6 ponttal, második a Napoli 4 ponttal. Ők most egymás ellen játszanak. Ha a City tovább akar jutni mindenképpen győznie kell. A Villerrael sem fogja könnyedén adni magát, mert még a harmadik hely is értékes, hiszen az itt kiesők az Európa Ligában folytathatják. Szikrázó összecsapáson szűk hazai győzelmet várunk.

Tipp: 1X – 1.08

Oţelul Galaţi - Manchester United

A kétpontos MU legutóbb döntetlent játszott a Basel otthonában! Így ha most nem nyernek könnyedén bajba kerülhetnek a továbbjutásért vívott harcban. A harmadik helyen állomásoznak a tabellán előttük a két négypontos Benfica és Basel található. Az Otelul Galatinak már az is hatalmas szó,  hogy tétmérkőzésen fogadhatják a vörös ördögöket. De a csapat ereje úgy tűnik nem éri el a Bajnokok Ligájában elvárt szintet. Persze nem fogják könnyedén adni a bőrüket. Többgólos vendéggyőzelemre számítunk.

Tipp: 2- 1.18

Real Madrid - Lyon

A Real alaposan megerősödött, már látszik José Mourinho keze nyoma. A Lyon ezzel ellentétes utat járt be. Míg néhány éve még a Real mumusai voltak, ez most már nem várható el a francia csapattól. A Santiago Bernabéu stadionban vélhetően otthon tartja a királyi gárda a három pontot.

Tipp: 1X – 1.06

CSKA Moszkva - Trabzonspor A.Ş

A Trabzonspor a várakozásokkal ellentétben lendületesen kezdte a BL idei szezonját. Egy győzelem mellett egy döntetlent könyvelhetett el, ezzel négy ponttal a tabella első helyét foglalja el. A CSZKA viszont rosszul rajtolt. Egy döntetlen és egy vereséggel az utolsó helyen áll. Az állás viszont szoros, így még mind a négy csapat továbbjuthat. Ehhez természetesen a moszkvaiaknak le kellene győzniük a török gárdát és azt gondoljuk erre, hazai pályán minden esélyük megvan. Természetesen a törököket sem becsüljük le, ezért kétesélyt javaslunk.

Tipp: 1X – 1.14

Leeds United - Coventry City

Végezetül egy meccs az angol másodosztályból. A hazai pályán erős, a tabellán hetedik helyetelfoglaló Leeds fogadja a vendégként rendkívül gyenge Coventry csapatát. A Leeds 2001-ben a Valencia ellen még BL-elődöntőt játszott, utána viszont anyagi csőd veszélyeztette a klubot, amely visszacsúszott egészen a harmadosztályig. Mostanra újra megerősödni látszik a csapat és a kiegyenlített Championship mezőnyében akár a feljutásra is esélyes lehet. A Coventry gyengélkedik, jelenleg a 19. helyen található a táblázaton. Kemény küzdelmet várunk, kevés gólt és hazai győzelmet.