2018.10. 09.

Angol Checkatrade Kupa: Luton - Milton Keynes

Labdarúgást kledvelőknek ínséges napok jönnek a válogatott felkészülésii időszak, illetve a közelgő Nemzetek Kupája miatt, ezért kicsit kényszerből kellett válogatni, de remélnykedem ez is hozhat egy kis aprót a konyhára.

• A Luton egy fontos győzelemmel a háta mögött érkezik erre mérkőzésre, hazai környezetben egy fordulatos mérkőzésen 3:2 győztek a Scunthorpe ellen és ezzel ttovábbra is van esélyük a rájátszást érő helyre oda érni.
  • A vendégek is győzelemmel hangoltak és még gólt sem kapva három nullára tudtak győzni, igez egy gyengébben rangsorolt ellenfél ellen. A vendégeknél néhány játékos biztosan hiányozni fog ma keretből, de mivel ez kupa meccs várhatóan a hazaiak is rotálni fognak, már amennyire a keret engedi.
  • Elég nehéz az angol meccsekre tippelni, de itt a hazai pálya előnye illetve a két csapat közötti osztálykülönbség szerintem inkább a hazaiaknak kedvez, de a gólok is jó opciónak tűnik.
  • Sajnos a hazai fogadó iroda erre a meccsre csak kimenetelre enged fogadni ezért én a hazaiakat választanám 1,72-es oddszért.