Előrejelzés mindenkinek!
Holnap a reggeli ausztrál focimecccsel nyitunk mindenképp, a tét a mai meccsen múlik és az elemzés után az over is bejöhet még ez egyenlöre várat magára
"Indoklás"
Kupa meccsek hada zajlik ide nem szoktam bekeverni a bajnoki adatokat nagyon. Talán lazábbra veszik a kupát főleg h van okuk a bajnokságra koncentrálni. A beerschot a liga 2. Legroszzab védelmével rendelkezik , ha ma a cseréket hozzák akkor meginkább bennük van a kapott gól. Mindkét csapat jo támadoegységgel rendelkezik a bajnokságban talán ide is áthoznak valamit.
Igazábol a mai napon szinte mindegy milyen szempontokat vizsgáltam mert ez kupanap europaszerte. Remélem nem orroltok meg amiért ma nem készültem komolyabb tényekkel
Ez az esti. Sajnos kupa meccs ezért nem merem+2,5 gól fölé tenni.
Minden esetre golvàltàsra szàmítok. Talán pont ezért mert kupa meccs és nem nincs tovább ha veszítenek. Nehéz meccs lesz és valószínűleg én is lefogok izzadni rendesen. Attól függetlenül úgy gondolom hogy jönnie kéne.
Lesz egy esti tipp is vagy ha még sem akkor seannal tartok. Addig is bemelegítek 15:00 kor ezzel az Indiai gerilla focival. A két sereg hajtó. Nagyon szürreàlis focival és nevetséges védelemmel. India..
A mai meccsem mögött nem áll semmilyen statisztika, szimpla megérzés.
Klub VB, bronzmeccs.
Az elődöntőben az Al -Ahly a Bayern-től kapott ki 2-0-ra, a Palmeiras pedig a mexikói Tigres-sel nem bírt. (0-1)
Az egyiptomiaknak nem volt volt semmi esélyük a BL-győztes ellen, nincsenek egy súlycsoportban, de főleg a 2. félidőben azért vezettek néhány igen pofás támadást, szóval nem egy totálisan kutyaütő csapatról van szó.
A münchenieknél nyilvánvalóan gyengébb játékerőt képviselő Palmeiras ellen jók lehetnek egy gólra.
A Palmeiras meccsét nem láttam, de tuti, hogy nem szeretnének leégve, rúgott gól nélküli 4. helyezéssel hazamenni a brazilok.
Egyébként is a bronzmeccseken általában mindig felszabadultabb játékkal rukkolnak ki a csapatok, mint egy negyed- vagy elődöntőben, és a koncentráció sincs már a tetőfokán, mivel a tét nem olyan nagy, főleg egy ilyen tornán.
Szerintem GG lesz.
Hát talán, ha még 90 perc következne...
Amúgy ezek a csapatok az adott kontinens legjobbjai...?
A 2.félidőt elnézve ez a két csapat nagyon nagyon gyenge....
Hát, sorry! Én nem láttam ugyan a meccset, de ezek szerint ez a torna is kb. az egykori Szabad Föld-kupával egyenértékű. :(
A picsának kell ilyeneket megrendezni, főleg covid idején.
Az over/under fogadás az egyik legnépszerűbb sportfogadási forma a világon, és különösen a labdarúgás-rajongók körében terjedt el széles körben, hiszen nem kell meghatározni a mérkőzés győztesét, csupán azt kell megtippelni, hogy a két csapat összesen hány gólt szerez a rendes játékidőben.
Az over/under fogadás az egyik legnépszerűbb sportfogadási forma a világon, és különösen a labdarúgás-rajongók körében terjedt el széles körben, hiszen nem kell meghatározni a mérkőzés győztesét, csupán azt kell megtippelni, hogy a két csapat összesen hány gólt szerez a rendes játékidőben.
Az I csoportban Franciaország, amely 3-1-re legyőzte Szenegált, gyakorlatilag bebiztosíthatja a kieséses szakaszba jutást a második győzelemmel. Ellenben Irak, amely 4-1-re kikapott Norvégiától, már most is nyomás alatt áll, és legalább egy pontra lenne szüksége. Ám a közel-keleti gárda aligha szerzi azt meg a hétfőn, 23 órakor kezdődő találkozón, amelyet az Egyesült Államokban, a philadelphiai Lincoln Financial Fielden rendeznek meg.
Az I csoportban Franciaország, amely 3-1-re legyőzte Szenegált, gyakorlatilag bebiztosíthatja a kieséses szakaszba jutást a második győzelemmel. Ellenben Irak, amely 4-1-re kikapott Norvégiától, már most is nyomás alatt áll, és legalább egy pontra lenne szüksége. Ám a közel-keleti gárda aligha szerzi azt meg a hétfőn, 23 órakor kezdődő találkozón, amelyet az Egyesült Államokban, a philadelphiai Lincoln Financial Fielden rendeznek meg.
Egy Single Tipp következik, vagyis a sportfogadásban egy olyan értékelhető szorzó, amelyet akár egymagában is érdemes játékba küldeni. A listavezető Shamrock Rovers hazai pályán, a Tallaght Stadionban fogadja a gyenge formában érkező Derry Cityt.
Egy Single Tipp következik, vagyis a sportfogadásban egy olyan értékelhető szorzó, amelyet akár egymagában is érdemes játékba küldeni. A listavezető Shamrock Rovers hazai pályán, a Tallaght Stadionban fogadja a gyenge formában érkező Derry Cityt.
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
Holnap reggel 4.lépcső 3 egység
Lesz esti meccs is a holnapi auszi meccs után
tippszelvény
Macarthur FC - Adelaide Utd.
Igen
Holnap a reggeli ausztrál focimecccsel nyitunk mindenképp, a tét a mai meccsen múlik és az elemzés után az over is bejöhet még ez egyenlöre várat magára
Kupa meccsek hada zajlik ide nem szoktam bekeverni a bajnoki adatokat nagyon. Talán lazábbra veszik a kupát főleg h van okuk a bajnokságra koncentrálni. A beerschot a liga 2. Legroszzab védelmével rendelkezik , ha ma a cseréket hozzák akkor meginkább bennük van a kapott gól. Mindkét csapat jo támadoegységgel rendelkezik a bajnokságban talán ide is áthoznak valamit.
Igazábol a mai napon szinte mindegy milyen szempontokat vizsgáltam mert ez kupanap europaszerte. Remélem nem orroltok meg amiért ma nem készültem komolyabb tényekkel
Minden esetre golvàltàsra szàmítok. Talán pont ezért mert kupa meccs és nem nincs tovább ha veszítenek. Nehéz meccs lesz és valószínűleg én is lefogok izzadni rendesen. Attól függetlenül úgy gondolom hogy jönnie kéne.
tippszelvény
OB Odense - Midtjylland
Igen
tippszelvény
Odisha - Kerala Blasters
Igen
Én még hozzácsapnám az X2-t is, hogy legyen még izgibb!
Hajrá!
Klub VB, bronzmeccs.
Az elődöntőben az Al -Ahly a Bayern-től kapott ki 2-0-ra, a Palmeiras pedig a mexikói Tigres-sel nem bírt. (0-1)
Az egyiptomiaknak nem volt volt semmi esélyük a BL-győztes ellen, nincsenek egy súlycsoportban, de főleg a 2. félidőben azért vezettek néhány igen pofás támadást, szóval nem egy totálisan kutyaütő csapatról van szó.
A münchenieknél nyilvánvalóan gyengébb játékerőt képviselő Palmeiras ellen jók lehetnek egy gólra.
A Palmeiras meccsét nem láttam, de tuti, hogy nem szeretnének leégve, rúgott gól nélküli 4. helyezéssel hazamenni a brazilok.
Egyébként is a bronzmeccseken általában mindig felszabadultabb játékkal rukkolnak ki a csapatok, mint egy negyed- vagy elődöntőben, és a koncentráció sincs már a tetőfokán, mivel a tét nem olyan nagy, főleg egy ilyen tornán.
Szerintem GG lesz.
tippszelvény
Al-Ahly (EGY) - Palmeiras SP
Igen
Amúgy ezek a csapatok az adott kontinens legjobbjai...?
A 2.félidőt elnézve ez a két csapat nagyon nagyon gyenge....
A picsának kell ilyeneket megrendezni, főleg covid idején.